خانه اخبار و مطالب روز پله برقی دست کودک مشهدی را له کرد

پله برقی دست کودک مشهدی را له کرد

۰

با وقوع حادثه و حضور ماموران امداد و نجات ایستگاه شماره یک و دو آتش نشانی مشهد در محل با استفاده از تجهیزات هیدرولیک و اقدامات ایمنی لازم دست این کودک رها سازی و بلافاصله جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد.
حسن نجم سرپرست ایستگاه یک سازمان آتش نشانی مشهد گفت: در حادثه ای که در پله برقی یک پاساژ واقع در خیابان خسروی روی داد، کودکی که به همراه والدین خود در این پله برقی در حال حرکت بود با افتادن و گیر کردن دستش در این پله، از ناحیه آرنج و انگشتان دست راستش دچار آسیب جدی شد.

حسن نجمی افزود: با وقوع حادثه و حضور ماموران امداد و نجات ایستگاه شماره یک و دو آتش نشانی مشهد در محل با استفاده از تجهیزات هیدرولیک و اقدامات ایمنی لازم دست این کودک رها سازی و بلافاصله جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد.
او ضمن اینکه از خانواده ها خواست تا هنگام استفاده از پله برقی مراقب کودکان خود باشند، تاکید کرد: در زمان وقوع حوادث اینچنینی ضمن حفظ خونسردی، بلافاصله نسبت به متوقف کردن پله برقی (فشردن کلید قرمز رنگ در بالای پله برقی) اقدام و تا رسیدن نیروی های امدادی مطلقاً سعی بر خارج کردن عضو گرفتار در پله برقی و یا هر وسیله الکترونیکی ننمایند

مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر در اخبار و مطالب روز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید

پاترنوستر آسانسور مرگ باری که هیچ وقت از حرکت باز نمی ایستد

وقتی صحبت از یک وسیله مرگ آور می شود، هیچ وقت ذهن ما به سمت وسیله ای که ساخت بشر است و برا…