خانه منتخب فراخوان دوره آموزشی انستیتو بازرسی هلند برای اولین بار در ایران

فراخوان دوره آموزشی انستیتو بازرسی هلند برای اولین بار در ایران

۰

کلاس های آموزشی انستیتو بازرسی هلند ، برای اولین بار در ایران بصورت سه تا پنج روز متوالی ، با ارائه گواهی پایان دوره ، به زودی در دانشگاه کوشا برگزار می شود (منتظر زمان و تاریخ دقیق باشید).

کلاس ها در قالب حضوری بصورت دو گروه مجزا برگزار خواهد شد:
گروه اول : مدیران شرکت ها ، مدیران فنی و اساتید دانشگاه
گروه دوم : دانشجویان ، تکنیسین های فنی و نصابان آزاد (پیمانکاران)

مدرسان این دوره، اساتید برتر انستیتو هلند هستند که برای برگزاری این دوره به ایران سفر خواهند کرد و دوره به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد (مترجم در کلاس ها حضور خواهد داشت) و گواهینامه بین المللی پس از شرکت در دوره ، مستقیما توسط انستیتو بازرسی هلند صادر و به شرکت کنندگان اعطا می شود. این مدرک در در سراسر دنیا معتبر می باشد.
با توجه به اینکه تا کنون در کشور ایران هیچ گونه مدرک بین المللی در زمینه ی آسانسور و پله برقی صادر نشده است ، شرکت در آزمون اولیه ، قبل از تشکیل دوره ها اجباریست.
آزمون اولیه بصورت آنلاین و در محیطی کاملا دیجیتال و تجهیز شده با فناوری های لازم ، به همراه مترجم زبان انگلیسی برگزار می شود.
قابل ذکر است مباحث اصلی این دوره ، استاندارد ، “EN81-20 و EN81-50 ” می باشد و تمام مباحث مربوطه ، مورد بررسی قرار می گیرند.

تمامی همکاران برای ثبت نام می توانند از طریق تلفن ۰۲۱۴۴۵۴۰۵۹۵ و یا با مراجعه حضوری به آدرس : کیلومتر ۴ جاده مخصوص کرج ، سه راه شیشه مینا ، جنب شهرک فرهنگیان، مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت صنعتی کوشا واحد تهران ، بصورت حضوری اقدام نمایند.

مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر در منتخب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید

پاترنوستر آسانسور مرگ باری که هیچ وقت از حرکت باز نمی ایستد

وقتی صحبت از یک وسیله مرگ آور می شود، هیچ وقت ذهن ما به سمت وسیله ای که ساخت بشر است و برا…