برای تداوم مسیر این وب سایت قطعا به همکاری شما نیازمندیم.
شما نیز می توانید از طرق زیر با تیم آسانسور همکاری کنید :
1- ارائه آموزش ها و مقالات علمی
۲- ترجمه اخبار و متون انگلیسی
3- جمع آوری مطالب علمی
لازم به ذکر است به مقالاتی که قبلاً در اینترنت پخش شده و یا اینکه بصورت کپی از وب سایت های مختلف باشند رسیدگی نخواهد شد.
خواهشمندیم تا جهت اعلام آمادگی برای هریک از موارد فوق و یا سایر پیشنهادات با ما از طریق آدرس [email protected] در ارتباط باشید.
ضمن تشکر از تمام علاقمندان به همکاری با وب سایت آسانسور، تعدادی از سوالات متداول مطرح از طرف متقاضیان در زیر لیست شده اند. خواهشمند است تا پس مطالعه کامل متن، در صورتی که این جواب ها پاسخگوی سوالات شما نبودند، با ایمیل وب سایت مکاتبه نمایید.

چه نوع مقالاتی مناسب وب سایت آسانسور می باشند؟
وب سایت آسانسور در زمینه صنعت آسانسور و پله برقی  و علوم مرتبط بوده و در نتیجه تمامی مقالاتی که مربوط به آسانسور و پله برقی هستند، می توانند قسمتی از محتوای سایت باشند.
معمولاً مقالاتی که از بحث های تئوری و محاسباتی پیچیده دوری کرده و بیشتر بر روی تجربیات و تحقیقات عملی نوشته شده اند، از جذابیت بیشتری برای مخاطبان برخوردار بوده و در نتیجه برای قرار گرفتن در وب سایت دارای اولویت هستند.

نوع فونت و فایلهای ارسالی باید چگونه باشند ؟
تنها مقالاتی که بصورت فایل word برای وب سایت ارسال می شوند مورد قبول می باشند. مقالاتی که بصورت pdf یا عکس به وب سایت ارسال می گردند، مورد قبول نبوده و در وب سایت قرار نخواهند گرفت. به علت ایجاد تغییرات در فونت نهایی، شما می توانید از هر فونت استانداردی برای ارائه مقاله خود استفاده نمایید.

نحوه قرار دادن عکس در مقاله باید چگونه باشد؟
سعی کنید که از عکس های با کیفیت بالا برای مقاله خود استفاده نمایید. در زیر هر عکس، شماره آن را نوشته و در مقاله خود به شماره عکس اشاره نمایید. به عنوان مثال، به جای نوشتن ( عکس زیر ) بنویسید ( عکس شماره ۵ ). بهتر است که عکس های مقالات خود را جداگانه نیز ارسال نمایید.

من می خواهم برای وب سایت مقاله تهیه کنم، ولی نمی دانم در چه زمینه ای فعالیت نمایم.
شما می توانید، یک توضیح مختصر از تخصص و زمینه مورد علاقه خود برای وب سایت ارسال نمایید تا با مشورت تیم آسانسور، یک موضوع را انتخاب و بر روی آن کار نمایید.

من می توانم در بخش ترجمه با وب سایت همکاری داشته باشم ؟
یکی از نیازهای اساسی وب سایت بخش ترجمه می باشد. در صورتی که می خواهید در این بخش فعالیت داشته باشید، یک نمونه از ترجمه خود را به آدرس وب سایت ارسال نمایید تا بعد از تأیید، مقالاتی جهت ترجمه برای شما ارسال گردند.

من چگونه مقاله ترجمه شده خود را ارسال نمایم؟
در صورتی که شما یک مقاله ترجمه شده دارید، فایل word ترجمه شده مقاله به همراه متن اصلی را برای وب سایت ارسال کنید تا بعد از تأیید در وب سایت قرار گیرند.

آیا در مقاله ارسالی من تغییراتی اعمال می شود؟
در صورت نیاز، بنا بر صلاحدید مسئول مربوطه و برای بهتر شدن مقاله، تغییراتی در آن اعمال می شود

مقاله ارسالی من حتماً در وب سایت قرار میگیرد؟
مقاله ارسالی شما، در صورتی که موارد بالا را رعایت کرده باشید، نسبت به محتوا توسط مسئول مربوطه امتیاز دهی می شود و سپس در ردیف مقالات ارسالی کاربران قرار گرفته و با در نظر گرفتن امتیاز مقاله در وب سایت قرار می گیرد. در صورتی که مقاله شما امتیاز بالایی برخوردار باشد، در وب سایت قرار گرفته و در صورتی که درای امتیاز پایینی باشد، در ردیف مقالات ذخیره قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است،تمامی مقالات ارسالی جمع آوری شده و به ترتیب اولویت و نظر کادر وب سایت منتشر خواهند شد.
در صورتی که مقاله متعلق به خودتان نباشد، مقاله به هیچ وجه مورد تأیید نخواهد بود. می بایست در پایان مقاله منابعی که برای مقاله خود استفاده نموده اید را معرفی نمایید. در صورتی که شما مقاله خود را از چند منبع جمع آوری و مرتب نموده باشید، نام شما به عنوان “گردآورنده”، در صورتی که مقاله بصورت پروژه عملی و یا تحقیق علمی بوده و خود آن را نوشته باشید به عنوان “نویسنده” و در صورتی که ترجمه کرده باشید به عنوان “مترجم” ذکر خواهد شد.