خانه رسانه مصاحبه گفتگو با ” باربارا آلن “

گفتگو با ” باربارا آلن “

۰
گفتگو با  " باربارا آلن " -
۰
(۰)

گروه Facility Care اخیرا با باربارا آلن , مدیر برنامه های انجمن ایمنی آسانسور و پله برقی در مورد ساخت آسانسورهای ایمن برای مرکز مراقبت های بهداشتی و درمانی و برنامه های بنیادی و پایه ها و منابع آن گفتگو کرده است .
Facility Care :مراکز مراقبتهای پزشکی چه چیزی را باید درمورد ایمنی آسانسورها بدانند ؟
باربارا آلن : بچه ها و افراد مسن بیشتر در معرض آسیب دیدن ناشی از استفاده نادرست از آسانسور می باشند . کارمندان بخش مراقبت های پزشکی بایستی نحوه استفاده درست از آسانسور را بدانند و به دیگران نیز آموزش دهند . چند قانون برای کمک به حفظ ایمنی سرنشینان آسانسور اعمال شده است .
– مراقب جلوی پایتان باشید , مطمئن باشید که هنگام وارد و خارج شدن، آسانسور هم سطح با کف ایستاده باشد .
– به هیچ وجه از هیچ چیزی برای جلوگیری از بسته شدن درب استفاده نکنید از جمله دست , پا , میله , کارت و … شما بایستی منتظر آسانسور بعدی باشید یا از فردی که داخل آسانسور بخواهید که دکمه بازشوی درب آسانسور را فشار دهد .
توجه نکردن به این اصول میتواند منجر به جراحات فیزیکی جدی شود .
– اگر هنگامی که آسانسور متوقف شود درب ها باز نشود, دکمه باز شدن درب را فشار دهید .
– اگر در ساختمان آتش سوزی رخ دهد از پله ها استفاده کنید .
-اگر آسانسور بین طبقات متوقف شد از تلفن یا دستگاه مخابره داخلی استفاده کنید و منتظر کمک های حرفه ای باشید . به هیچ عنوان خود به تنهایی تلاشی برای ترک آسانسور نکنید .
-از دکمه باز شدن درب برای باز نگه داشتن درها برای کسانی که در وارد یا خارج شدن از آسانسور کند هستد و یا کسانی که به کمک نیاز دارند استفاده کنید .
Facility Care : مشکلات معمول که مراکز مراقبت های پزشکی ممکن است در مواجهه با آسانسورها داشته باشد چیست ؟ و چگونه میتوان به آنها رسیدگی کرد ؟
باربارا آلن : آسانسورهای مراکز مراقبتهای پزشکی در درجه اول توسط ملاقات کننده هایی که عزیزانشان به دلیل بیماری یا جراحت و شرایط نامناسب بستری می باشند و همچنین توسط افراد کمک رسان آن مرکز در شرایط مشابه استفاده میشوند . به ندرت بیماران به تنهایی از آسانسور استفاده میکنند و اکثرا توسط پرسنل مراقبتی جابجا می شوند . در صورتی که قوانین و نکات ایمنی که به صورت برجسته در نزدیکی آسانسورها و در مکان های عمومی(اتاق های انتظار , سالن ها و کافه تریا ها ) نصب شود ( به صورت ویدیو و یا چاپ شده ) میتواند در اطلاع رسانی گسترده کمک کند .
Facility Care : مرکز مراقبت های پزشکی چگونه میتواند آسانسورهای ایمن تری برای بیماران, ملاقات کنندگان و کارکنانشان محیا کند ؟
باربارا آلن : مدیریت مرکز مراقبتهای پزشکی میتواند ابتدا با ارائه سرویس ها و نگهداری های دوره ای از آسانسورها و پله برقی ها توسط افراد متخصص در مرکز فضای امن تری برای بیماران , ملاقات کنندگان و کارکنان ارائه دهد . پس از آن با صرف کمترین زمان به کارکنان نحوه صحیح استفاده از آسانسور و پله برقی را آموزش دهد و سپس به آموزش استفاده صحیح آسانسور به ملاقات کنندگان بپرازد که این امر توسط نصب قوانین و مقررات لازم در مکان های عمومی و نزدیک آسانسور انجام پذیر است .
Facility Care : این انجمن در پی چه هدف و برنامه ای در حال حرکت می باشد ؟
باربارا آلن : این انجمن به ارائه آموزش های عمومی در ارتباط با استفاده درست و ایمن از آسانسور , پله برقی و پیاده روهای متحرک اقدامات لازم را محیا می کند . در حال حاضر , بنیاد , سه برنامه برای انتشار و گسترده کردن مطالب ایمنی به عموم مردم را دارد .
برنامه ای به نام Safe-T Rider©که مخاطبان آن دانش آموزان دوره ابتدایی هستند . این برنامه به صورت رایگان در دسترس دانش آموزان مقطع دوم در سرتاسر آمریکا و کانادا قرار گرفته است . این انجمن در سال جاری تحصیلی از بین داوطلبان ۴۰۰,۰۰۰ دانش آموز مقطع دوم تحصیلی را به طور رایگان آموزش داده است . هدف ما ایجاد آموزش های لازم به بیش از ۱.۰۰۰.۰۰۰ دانش آموز به صورت سالانه می باشد .
برنامه Safe-T Rider ® برنامه ای برای افراد مسن است . اجزای این برنامه شامل یک ویدیو ۱۲ دقیقه ای , کتابهای تمرینی و راهنما می باشد . با این حال ویدیو آموزشی خود به تنهایی می تواند کلیه مطالب آموزشی نحوه صحیح استفاده از آسانسور را شرح دهد .
Facility Care : سازمان مراقبت های پزشکی چگونه می تواند درگیر کارهای این انجمن شود ؟
باربارا آلن :این سازمان میتواند با انتشار مطالب ایمنی برای بیماران ,کارکنان و ملاقات کنندگان به بنیاد کمک کند . ویدیو Safe-T Rider© می تواند در واحد کودکان نمایش داده شود و کتاب های رنگ آمیزی برای نمایش قوانین ایمنی آسانسور در هنگام استفاده از آسانسور , پله برقی و پیاده رو های متحرک توزیع شود . ویدیو Safe-T Rider ® می تواند در کانال های تلویزیون خانگی پخش شود و این برنامه برای تمام رده های سنی بزرگسالان مناسب است .

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

امتیازی داده نشده. اولین نفر باشید که امتیاز می دهید

مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر در مصاحبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

اولین آسانسور خورشیدی جهان

۴.۳ (۴) شرکت یونان…