خانه اخبار و مطالب روز شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در اصفهان

شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در اصفهان

۰
شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در اصفهان - نگهداری آسانسور, نصب آسانسور در اصفهان, نصب آسانسور, مشاوره و فروش آسانسور, قیمت آسانسور, شرکت آسانسور, سرویس آسانسور, رفع خرابی آسانسور, خرید آسانسور در اصفهان, تعمیرکار آسانسور, تعمیر آسانسور در اصفهان, آموزش آسانسور
۰
(۰)

وب سایت آسانسور و شرکت های همکار در اصفهان

زیبایی ، کیفیت ، استاندارد و قیمت مناسب از آرمان های راه اندازی وب سایت آسانسور می باشد . گروه وب سایت آسانسور متشکل از جمع گسترده ای از فعالان صنعت آسانسور می باشد، ما با پشتوانه بیش از ۲۰ سال سابقه در این صنعت ، سایت آسانسور را در ۱ فروردین سال ۱۳۹۴ به منظور ارائه راهکاری نوین در زمینه طراحی و فروش، سرویس و نگهداری تجهیزات آسانسور و نصب و راه اندازی ، و ارائه خدمات مشاوره ای و نظارت در سه بخش عنوان شده ، به صورت رسمی آغاز نمودیم . هدف اصلی ما ارائه راهکاری است که نیاز مشتری نهایی به خوبی رفع گردد و همچنین هماهنگی کاملی بین تامین کنندگان و شرکت های فعال صورت بپزیرد.
یکی از پایگاه های فعال ما در سطح کشور ، نمایندگی ها و شرکت های همکار ما در اصفهان می باشد .بر این اساس ما با دارا بودن جامع ترین بانک اطلاعاتی فعالان صنعت آسانسور در شهر های مختلف از جمله اصفهان ، کارشناسان مقیم اصفهان و شرکت های فعال در زمینه آسانسور در اصفهان به ارائه خدمات با کیفیت در اصفهان مشغول می باشیم.و با بهره‏ گیری از تجربیات فراوان اعضای فعال گروه ، و دارا بودن نمونه کارهای موفق در طیف گسترده ای از نیاز های مشتری شهر های مختلف از جمله اصفهان ، در طراحی و انتخاب، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری، انجام تست های نهایی ، بازرسی قطعات هم در حوزه محصولات خارجی و هم در زمینه محصولات تولید کنندگان داخل کشور شما را یاری خواهیم کرد.

معرفی انواع آسانسور قابل نصب در اصفهان

وب سایت آسانسور ، در زمینه فروش و نصب آسانسور کششی و هیدرولیک در اصفهان فعالیت می کند . که در اینجا به تشریح این آسانسورها می‌پردازیم.

آسانسورهای کششی

در آسانسورهای کششی نیروی محرکه از یک موتور الکتریکی تأمین می‌شود . این موتور آسانسور در بالای چاهک آسانسور در مکانی به نام موتورخانه نصب می‌گردد. بر روی فلکه این موتور مجموعه‌ای از کابل‌های فولادی و یا همان سیم‌بکسل وجود دارد که از یک سمت به کابین آسانسور متصل هستند و از طرف دیگر به قابی فلزی به نام قاب وزنه که وزنه‌های آسانسور در آن قرار دارند، وصل می‌باشد. جنس وزنه‌های قرارگرفته در قاب وزنه از چدن یا بتن است. و وزن آن‌ها به‌اندازه وزن کابین آسانسور به‌علاوه نصف ظرفیت وزن قابل‌حمل توسط آسانسور است. وزن هر انسان در محاسبات آسانسور ۷۵کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. دلیل مهم قرار دادن وزنه‌های این‌چنینی در سیستم آسانسور متعادل کردن نسبت وزن کابین و وزنه‌ها می‌باشد و این مسئله باعث می‌گردد موتور آسانسور با قدرت کمی توانایی بالا بردن آسانسور را دارا باشد، در غیر این صورت باید موتورهای آسانسور بسیار قوی باشند و کیلووات بالایی را استفاده خواهند کرد که منطقی نیست. پس با این کار توان الکتریکی موتور کاهش‌یافته و با یک موتور مناسب آسانسور قابل کار خواهد بود.
اساس کار آسانسور کششی ، نیروی اصطکاک بین سیم‌ بکسل‌های توضیح داده‌ شده و فلکه موتور آسانسور می‌باشد.وزنه‌ای که در داخل فریم قرار دارد به ‌اندازه وزن کابین به ‌اضافه نصف ظرفیت کابین سنگین است. مثلاً اگر ظرفیت کابین آسانسور ۷۵۰ کیلوگرم باشد (یعنی آسانسور قابلیت حمل ۱۰ نفر را داشته باشد) میزان وزنه‌ای که در کادر وزنه وجود دارد برابر است با وزن کابین به ‌اضافه ۳۷۵ کیلوگرم است .
یکی از خدماتی که وب‌سایت آسانسور ارائه می‌دهد آگاهی از شرکت‌های نصب و فروش آسانسور در اصفهان می‌باشد که همچنین این خدمات برای شهرهای اطراف اصفهان نیز قابل‌ ارائه است و شما می‌توانید از طریق تماس با ما اطلاع کاملی از نحوه خرید آسانسور در اصفهان به دست بیاورید و در صورت نیاز ، از طریق ما ، با شرکت‌های آسانسور اصفهان ارتباط برقرار کنید

آسانسورهای هیدرولیک

از دیگر خدمات وب‌سایت آسانسور ، ارائه خدمات فروش و نصب آسانسورهای هیدرولیک در اصفهان می‌باشد که در ادامه توضیح مختصری از این نوع آسانسورها خواهیم داد.
اخیراً آسانسورهای هیدرولیکی در بین کاربران خانگی و تجاری در شهرهای مختلف ازجمله اصفهان مورداستفاده قرار می‌گیرند. امروزه در کشورهای اروپایی چیزی بیش از ۷۰ درصد از آسانسورهای کمتر از پنج طبقه ، از سیستم هیدرولیک استفاده می‌کنند. از محاسن اصلی این سیستم نرمی حرکت در استارت اولیه آسانسور ؛ خرابی و استهلاک بسیار کم در کارکردهای زیاد؛ عیب‌یابی آسان و تعمیر راحت آسانسور ؛ زیباسازی آسانسورها با محفظه‌های شیشه‌ای ، حذف کادر وزنه از سیستم و همچنین حذف سیم ‌بکسل ؛ عدم احتیاج به سازه سنگین و توانایی در استفاده از سازه سبک ؛ عدم نیاز به موتورخانه آسانسور ؛ نصب آسانسور باربر و آسانسور سنگین با ظرفیت وزنی بالا و زیبایی خانه و تراز شدن دقیق آسانسور در طبقات مختلف ساختمان اشاره نمود.
از محدودیت‌های آسانسورهای هیدرولیک می‌توان به محدودیت ارتفاع آسانسور و عدم قابلیت در ساختمان‌های بلند، کندی نسبی سرعت آسانسور و فقط امکان قرارگیری در چاهک اشاره کرد. قابل ‌ذکر است که اخیراً با استفاده از درایو و خنک‌کننده ، سرعت ۱ متر به‌صورت معمول قابل دست یافتن است و مشکل کندی سرعت آسانسور تقریباً حذف ‌شده است. نحوه کارکرد آسانسورهای هیدرولیک با پمپ فشار روغن ، موتور الکتریکی و جک هیدرولیک است.
در آسانسورهای هیدرولیک که همچنین در اصفهان نیز قابل‌نصب می‌باشند به خاطر عدم و جود کادر وزنه و دارا بودن جک هیدرولیکی آسانسور ، تمام کابین و مسافران باید توسط موتورها الکتریکی جابجا شوند ، درنتیجه نیاز به موتورهای قوی‌تری برای آسانسور وجود دارد. یک موتور سه فاز که در روغن غوطه ور است در کنار یک شیر الکتریکی مخصوص که پاوریونیت آسانسور نام دارد کار تأمین فشار روغن برای عملکرد جک هیدرولیک آسانسور را انجام می‌دهد. جهت استارت موتور به دلیل وجود موتور قوی درصورتی‌ که از درایو یا سافت استارتر استفاده شود ، نیازمند هزینه زیادی می‌باشد ، درنتیجه اغلب برای شروع به کار موتورپمپ هیدرولیک از یکی از سیستم‌های رایج به نام ستاره – مثلث استفاده می‌گردد. بدیهی است که فشار و موتور فقط برای حرکت آسانسور به بالا استفاده می‌شود و برای پایین آوردن کابین آسانسور نیازی به روشن کردن موتور وجود ندارد و فقط با باز کردن شیر روغن و خالی کردن روغن جک هیدرولیک کابین به سمت پایین بازمی‌گردد. به عبارتی سیستم هیدرولیک فقط درحرکتی که به سمت بالا می باشد توان مصرف می‌کند و در بازگشت از نیروی جاذبه زمین بهره می‌برد و این مسئله ، موضوع مصرف برق بالاتر آن را نسبت به آسانسورهای دوسرعته از بین می‌برد و تقریباً به یک‌ میزان برق مصرف خواهد شد.
درصورتی‌که برای خرید آسانسور هیدرولیک در اصفهان نیاز به مشاوره داشتید و یا احتیاج به کمک یک متخصص آسانسور در اصفهان دارید ، با ما در تماس باشید ، ما شرکت‌های فعال درزمینهٔ آسانسورهای هیدرولیک در اصفهان را می‌شناسیم و می‌توانیم خدمات مختلف مشاوره آسانسور تا پایان نصب و راه اندازی آن را به شما ارائه دهیم.

خدمات آسانسور در اصفهان و شهر های اطراف

خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در اصفهان
تعمیرات و رفع خرابی آسانسور در اصفهان
اجرای تعمیرات و بازرسی ماهانه(سرویس) و ارائه سرویس پیشگیرانه ماهانه در اصفهان
رفع خرابی اضطراری آسانسور در اصفهان
فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور کششی و آسانسور هیدرولیک در اصفهان
نصب آسانسور کششی داخل ساختمانی و بیرون ساختمانی
نصب آسانسور ریل کنجی ، آسانسور لیفتراکی ، آسانسور ۲ درب ، بالابر مغازه ای ، بالابر داخل منزل، بالابر باری در اصفهان
خدمات مشاوره طراحی ، آنالیز و تحلیل ترافیک جهت انتخاب بهینه تعداد، ظرفیت و نوع انواع آسانسور و پله برقی متناسب با کاربری ساختمان ها در اصفهان
مشاوره خرید و اقتصادی و فنی آسانسور در انتخاب نوع محصولات در اصفهان
بازسازی آسانسور در اصفهان
تنظیم و اجرای پروژه آسانسور
ارسال تعمیرکار آسانسور در اصفهان و تعمیر خرابی آسانسور
اعلام آهن آلات مورد نیاز آهنکشی ، رسم نقشه آهنکشی ، کنترل آهن آلات ، اجرای آهنکشی
رسم و اجرای نقشه دال بتونی در اصفهان
مشاوره استاندارد و تحویل به استاندارد اصفهان
ارائه نقشه های جانمایی و تعیین اندازه های آسانسور در ساختمان
راه اندازی آسانسور ، تحویل موقت و دائم آسانسور
ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور برای برندهای معتبر
سفارش آسانسور های خاص
آموزش تعمیر و راه اندازی آسانسور در اصفهان
آموزش نصب و فروش و طراحی اسانسور
آموزش قطعات آسانسور در اصفهان

محصولات قابل ارائه آسانسور در اصفهان و شهر های اطراف

فروش آسانسور کامل با قطعات و اجزای منتخب شما و نصب آسانسور در ساختمان در حداقل زمان
نصب و فروش مکانیکال و الکتریکال آسانسور
نصب و فروش انواع تجهیزات ، لوازم جانبی ، موتورها ، ریل ها ، جک ها و درب ها در اصفهان
راه اندازی و نصب و فروش آسانسور گیرلس با موتور خانه و بدون موتورخانه در اصفهان
ساخت انواع آسانسور پانوراما ، آسانسور باربر ، آسانسور خانگی ، آسانسور بیمارستانی و آسانسور کامل
فروش انواع موتورها در اصفهان شامل موتور گیربکس ، موتور گیربکس ، موتور گیربکس سیکور ، موتور گیرلس
نصب و فروش سیستم هیدرولیک ، جک هیدرولیک ، درب و کابین ، تراول کابل ، شاسی ، گاورنر ، اورلود در اصفهان
خرید و نصب تابلو فرمان دوسرعته ، تابلو فرمان درایودار ، تابلو فرمان هیدرولیک ، تابلو فرمان گیرلس، تابلو فرمان میکروپروسسوری ، تابلو کنترل گیرلس
فروش مجزای انواع بخش های آسانسور در اصفهان شامل موتور شاسی طبقه سیم بکسل کابین درب کابین وزنه چدنی تابلو فرمان پاراشوت تدریجی ریل راهنما درب طبقه فتوسل پانل داخل کابین تراول کابل اورلد دیجیتالی
فروش و نصب قطعات مکانیکال در اصفهان از قبیل کفشک کابین ، گاورنر ، فلکه هرزگرد ، کرپی ، سربکسل و …
فروش و نصب قطعات الکتریکال در اصفهان از قبیل جعبه ریویزیون، مگنت درب بازکن ، قفل درب ، بافر ضربه گیر و لیمیت ، دیکتاتور

فهرست تعدادی از شرکت های آسانسور اصفهان

آبشار زنده رود اصفهان

آرمان فراز اصفهان

آرمان فراز اسپادانا اصفهان

آرین برج چهل ستون اصفهان

آرین صعود صفه اصفهان

آسا تک سپاهان اصفهان

آسانبرآسان صعود نقش جهان اصفهان

آسارو برج جهان نما اصفهان

آسانبر برج پارسا اصفهان

آسانبر برج فراز سازه خلیج فارس اصفهان

آسانبر بلند آسمان آرین اصفهان

آسانرو تکرو برج اصفهان

آسانبر سینا صعود اسپادانا اصفهان

آسانبر بهرو نقش جهان اصفهان

آسانبر پدیده شهر مانا اصفهان

آسایش گستر پویان اصفهان

آسایش ران کیهان اصفهان

آسمان فراز چهلستون اصفهان

آسمان پرواز نقش جهان اصفهان

آسمان نورد اسپادانا اصفهان

آسمان پیمای پردیس اصفهان

آسمان پیمای نقش جهان اصفهان

آسمان برج مینو اصفهان

آسمان صعود شاندیز اصفهان

آسمان آسانبر پویا اصفهان

آفاق آسانبر آریا اصفهان

اختر بران سپهر آسیا اصفهان

ارگ نقش جهان اصفهان

اصفهان بهرو آسانبر اصفهان

اصفهان راحت بر اصفهان

اطلس گستر نقش جهان اصفهان

اطمینان اوج عالی قاپو اصفهان

افضل آسانبر پاسارگاد اصفهان

اوج بر پارسه اصفهان

افق اصفهان

امیران سپاهان اصفهان

امین صعود سپاهان اصفهان

امین سپاهان زاینده رود اصفهان

اوتیس اصفهان

اوج بران اسپادانا اصفهان

بام فراز سپاهان اصفهان

برج پیمای جی اصفهان

برج شیشه ای آبی اصفهان

بیتا سازه فراز اصفهان

بهرو آسان ساز اصفهان

بلند البرز اسپادانا اصفهان

پارتاک فراز آریا اصفهان

پارس آسانبر سپاهان اصفهان

پارسیان آسانبر نقش جهان اصفهان

پارسیان آذر آسانرو سوران اصفهان

پویا سپهر اسپادانا اصفهان

پویش آسانسور کار اصفهان

رایان آسانبر سپاهان اصفهان

زمین آسمان رهیاب اصفهان

سپهر افراز زاینده رود اصفهان

سپاهان فراز پاسارگاد اصفهان

ستاره سپهر صفاهان اصفهان

سعادت خواه اسپادانا اصفهان

سفیرسازان آریانا اصفهان

سها فراز سپاهان اصفهان

صفه آسانبر اصفهان

صدرا الکتریک نقش جهان اصفهان

صعود آسانبر اطلس اصفهان

صعود گستر آلپ اصفهان

عتیق برج عالی قاپو اصفهان

عرش پیمای اسپادانا اصفهان

فراز البرز صفاهان اصفهان

فراز پویا فعال اصفهان

فراز فرود پرنیا اصفهان

کاسپین آسا سپاهان اصفهان

کهکشان رو سپاهان اصفهان

کیان فراز اسپادانا اصفهان

گوهر نقش جهان اصفهان

محرک صنعت آپادانا اصفهان

مریخ پیمای سپاهان اصفهان

مهدیس آسانبر سپاهان اصفهان

نگین نمای سپاهان اصفهان

یکتا آسانبر برج اصفهان

شرکت صنعتی آبان اصفهان

آسانسور و پله برقی ارگ  اصفهان

شرکت محرک صنعت اصفهان

 

درباره اصفهان

شهر اِصفَهان که اِسپَهان نیز از نام های مترادف آن است ، از شهر های باستانی مرکز کشور می باشد. این شهر مرکز شهرستان اصفهان و همچنین مرکز استان اصفهان است. اصفهان، سومین شهر پرجمعیت ایران بعد از مشهد و تهران و همچنین سومین شهر پهناور ایران بعد از مشهد و تهران می باشد.اصفحان در خلال سال های ۱۰۵۰ میلادی تا ۱۷۲۲ میلادی و الالخصوص در قرن شانزده میلادی پس از پایتخت شدن برای دومین بار در حکومت صفویان (بعد از سلجوقیان) ، رونق بسیاری گرفت و جزو شهر های مطرح و بزرگ ایران شد. امروزه نیز شکوه گذشته را می توان در جای جای اصفهان دید که این یادآور تاریخ مهمی است که بر این شهر گذشته است. تعدادی از بنا های شهر اصفهان به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسید و بسیاری دیگر از آثار و بناهای شهر اصفهان جزو آثار تاریخی و ملی کشور محسوب می شوند.شهر اصفهان در سال ۱۳۸۸ به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی انتخاب گردید و درسال ۲۰۰۶ میلادی نیز به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام انتخاب شده است. اصفهان به داشتن معماری زیبا و بلوارهای سرسبز و پردرخت، پل‌های زیبا و خاص، کاخ‌های مجلل تاریخی ومسجدهای منحصربفرد معروف و شناخته شده می باشد.همین امر باعث گردیده تا در فرهنگ کشور،به اصفهان لقب نصف جهان داده شود.میدان نقش جهان اصفهان از بزرگترین میدان‌های ایران و دنیاست به حساب می آید و نمونه ای برجسته از معماری اسلامی است. میدان نقش جهان از مهمترین بناهایی است که توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی به ثبت رسیده است.
جمعیت اصفهان در سال ۱۳۸۶ بالغ بر ۱,۶۰۰,۰۰۰ نفر برآورد شده.و در سرشماری سال ۱۳۹۰ و بر طبق آمار رسمی، جمعیت اصفهان ۱٬۷۵۶٬۱۲۶ نفر برآورد شده است. از قدیم اصفهان یکی از مهمترین مراکز شهرنشینی ایران بوده است . برای نخستین بار در ایران در ۵ دی ۱۳۱۹ به سبک اروپایی در شهر اصفهان سرشماری از مردم صورت گرفت جمعیت اعلام شده ساکن شهر اصفهان ۲۰۴٬۶۰۰ نفر گزارش شد.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

امتیازی داده نشده. اولین نفر باشید که امتیاز می دهید

مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر در اخبار و مطالب روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید

فراخوان شرکت در مهمترین سمینار آموزشی صنعت آسانسور و پله برقی ایران

۰ (۰) بدینوسیله ب&…