خانه اخبار و مطالب روز شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در مشهد

شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در مشهد

۲
شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در مشهد - نگهداری آسانسور, نصب آسانسور در مشهد, نصب آسانسور, مشاوره و فروش آسانسور, قیمت آسانسور, شرکت آسانسور, سرویس آسانسور, رفع خرابی آسانسور, خرید آسانسور در مشهد, تعمیرکار آسانسور, تعمیر آسانسور در مشهد, آموزش آسانسور
۱
(۲)

وب سایت آسانسور و شرکت های همکار در مشهد

زیبایی ، کیفیت ، استاندارد و قیمت مناسب از آرمان های راه اندازی وب سایت آسانسور می باشد . گروه وب سایت آسانسور متشکل از جمع گسترده ای از فعالان صنعت آسانسور می باشد، ما با پشتوانه بیش از ۲۰ سال سابقه در این صنعت ، سایت آسانسور را در ۱ فروردین سال ۱۳۹۴ به منظور ارائه راهکاری نوین در زمینه طراحی و فروش، سرویس و نگهداری تجهیزات آسانسور و نصب و راه اندازی ، و ارائه خدمات مشاوره ای و نظارت در سه بخش عنوان شده ، به صورت رسمی آغاز نمودیم . هدف اصلی ما ارائه راهکاری است که نیاز مشتری نهایی به خوبی رفع گردد و همچنین هماهنگی کاملی بین تامین کنندگان و شرکت های فعال صورت بپزیرد.
یکی از پایگاه های فعال ما در سطح کشور ، نمایندگی ها و شرکت های همکار ما در مشهد می باشد .بر این اساس ما با دارا بودن جامع ترین بانک اطلاعاتی فعالان صنعت آسانسور در شهر های مختلف از جمله مشهد ، کارشناسان مقیم مشهد و شرکت های فعال در زمینه آسانسور در مشهد به ارائه خدمات با کیفیت در مشهد مشغول می باشیم.و با بهره‏ گیری از تجربیات فراوان اعضای فعال گروه ، و دارا بودن نمونه کارهای موفق در طیف گسترده ای از نیاز های مشتری شهر های مختلف از جمله مشهد ، در طراحی و انتخاب، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری، انجام تست های نهایی ، بازرسی قطعات هم در حوزه محصولات خارجی و هم در زمینه محصولات تولید کنندگان داخل کشور شما را یاری خواهیم کرد.

معرفی انواع آسانسور قابل نصب در مشهد

وب سایت آسانسور ، در زمینه فروش و نصب آسانسور کششی و هیدرولیک در مشهد فعالیت می کند . که در اینجا به تشریح این آسانسورها می‌پردازیم.

آسانسورهای کششی

در آسانسورهای کششی نیروی محرکه از یک موتور الکتریکی تأمین می‌شود . این موتور آسانسور در بالای چاهک آسانسور در مکانی به نام موتورخانه نصب می‌گردد. بر روی فلکه این موتور مجموعه‌ای از کابل‌های فولادی و یا همان سیم‌بکسل وجود دارد که از یک سمت به کابین آسانسور متصل هستند و از طرف دیگر به قابی فلزی به نام قاب وزنه که وزنه‌های آسانسور در آن قرار دارند، وصل می‌باشد. جنس وزنه‌های قرارگرفته در قاب وزنه از چدن یا بتن است. و وزن آن‌ها به‌اندازه وزن کابین آسانسور به‌علاوه نصف ظرفیت وزن قابل‌حمل توسط آسانسور است. وزن هر انسان در محاسبات آسانسور ۷۵کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. دلیل مهم قرار دادن وزنه‌های این‌چنینی در سیستم آسانسور متعادل کردن نسبت وزن کابین و وزنه‌ها می‌باشد و این مسئله باعث می‌گردد موتور آسانسور با قدرت کمی توانایی بالا بردن آسانسور را دارا باشد، در غیر این صورت باید موتورهای آسانسور بسیار قوی باشند و کیلووات بالایی را استفاده خواهند کرد که منطقی نیست. پس با این کار توان الکتریکی موتور کاهش‌یافته و با یک موتور مناسب آسانسور قابل کار خواهد بود.
اساس کار آسانسور کششی ، نیروی اصطکاک بین سیم‌ بکسل‌های توضیح داده‌ شده و فلکه موتور آسانسور می‌باشد.وزنه‌ای که در داخل فریم قرار دارد به ‌اندازه وزن کابین به ‌اضافه نصف ظرفیت کابین سنگین است. مثلاً اگر ظرفیت کابین آسانسور ۷۵۰ کیلوگرم باشد (یعنی آسانسور قابلیت حمل ۱۰ نفر را داشته باشد) میزان وزنه‌ای که در کادر وزنه وجود دارد برابر است با وزن کابین به ‌اضافه ۳۷۵ کیلوگرم است .
یکی از خدماتی که وب‌سایت آسانسور ارائه می‌دهد آگاهی از شرکت‌های نصب و فروش آسانسور در مشهد می‌باشد که همچنین این خدمات برای شهرهای اطراف مشهد نیز قابل‌ ارائه است و شما می‌توانید از طریق تماس با ما اطلاع کاملی از نحوه خرید آسانسور در مشهد به دست بیاورید و در صورت نیاز ، از طریق ما ، با شرکت‌های آسانسور مشهد ارتباط برقرار کنید

آسانسورهای هیدرولیک

از دیگر خدمات وب‌سایت آسانسور ، ارائه خدمات فروش و نصب آسانسورهای هیدرولیک در مشهد می‌باشد که در ادامه توضیح مختصری از این نوع آسانسورها خواهیم داد.
اخیراً آسانسورهای هیدرولیکی در بین کاربران خانگی و تجاری در شهرهای مختلف ازجمله مشهد مورداستفاده قرار می‌گیرند. امروزه در کشورهای اروپایی چیزی بیش از ۷۰ درصد از آسانسورهای کمتر از پنج طبقه ، از سیستم هیدرولیک استفاده می‌کنند. از محاسن اصلی این سیستم نرمی حرکت در استارت اولیه آسانسور ؛ خرابی و استهلاک بسیار کم در کارکردهای زیاد؛ عیب‌یابی آسان و تعمیر راحت آسانسور ؛ زیباسازی آسانسورها با محفظه‌های شیشه‌ای ، حذف کادر وزنه از سیستم و همچنین حذف سیم ‌بکسل ؛ عدم احتیاج به سازه سنگین و توانایی در استفاده از سازه سبک ؛ عدم نیاز به موتورخانه آسانسور ؛ نصب آسانسور باربر و آسانسور سنگین با ظرفیت وزنی بالا و زیبایی خانه و تراز شدن دقیق آسانسور در طبقات مختلف ساختمان اشاره نمود.
از محدودیت‌های آسانسورهای هیدرولیک می‌توان به محدودیت ارتفاع آسانسور و عدم قابلیت در ساختمان‌های بلند، کندی نسبی سرعت آسانسور و فقط امکان قرارگیری در چاهک اشاره کرد. قابل ‌ذکر است که اخیراً با استفاده از درایو و خنک‌کننده ، سرعت ۱ متر به‌صورت معمول قابل دست یافتن است و مشکل کندی سرعت آسانسور تقریباً حذف ‌شده است. نحوه کارکرد آسانسورهای هیدرولیک با پمپ فشار روغن ، موتور الکتریکی و جک هیدرولیک است.
در آسانسورهای هیدرولیک که همچنین در مشهد نیز قابل‌نصب می‌باشند به خاطر عدم و جود کادر وزنه و دارا بودن جک هیدرولیکی آسانسور ، تمام کابین و مسافران باید توسط موتورها الکتریکی جابجا شوند ، درنتیجه نیاز به موتورهای قوی‌تری برای آسانسور وجود دارد. یک موتور سه فاز که در روغن غوطه ور است در کنار یک شیر الکتریکی مخصوص که پاوریونیت آسانسور نام دارد کار تأمین فشار روغن برای عملکرد جک هیدرولیک آسانسور را انجام می‌دهد. جهت استارت موتور به دلیل وجود موتور قوی درصورتی‌ که از درایو یا سافت استارتر استفاده شود ، نیازمند هزینه زیادی می‌باشد ، درنتیجه اغلب برای شروع به کار موتورپمپ هیدرولیک از یکی از سیستم‌های رایج به نام ستاره – مثلث استفاده می‌گردد. بدیهی است که فشار و موتور فقط برای حرکت آسانسور به بالا استفاده می‌شود و برای پایین آوردن کابین آسانسور نیازی به روشن کردن موتور وجود ندارد و فقط با باز کردن شیر روغن و خالی کردن روغن جک هیدرولیک کابین به سمت پایین بازمی‌گردد. به عبارتی سیستم هیدرولیک فقط درحرکتی که به سمت بالا می باشد توان مصرف می‌کند و در بازگشت از نیروی جاذبه زمین بهره می‌برد و این مسئله ، موضوع مصرف برق بالاتر آن را نسبت به آسانسورهای دوسرعته از بین می‌برد و تقریباً به یک‌ میزان برق مصرف خواهد شد.
درصورتی‌که برای خرید آسانسور هیدرولیک در مشهد نیاز به مشاوره داشتید و یا احتیاج به کمک یک متخصص آسانسور در مشهد دارید ، با ما در تماس باشید ، ما شرکت‌های فعال درزمینهٔ آسانسورهای هیدرولیک در مشهد را می‌شناسیم و می‌توانیم خدمات مختلف مشاوره آسانسور تا پایان نصب و راه اندازی آن را به شما ارائه دهیم.

خدمات آسانسور در مشهد و شهر های اطراف

خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در مشهد
تعمیرات و رفع خرابی آسانسور در مشهد
اجرای تعمیرات و بازرسی ماهانه(سرویس) و ارائه سرویس پیشگیرانه ماهانه در مشهد
رفع خرابی اضطراری آسانسور در مشهد
فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور کششی و آسانسور هیدرولیک در مشهد
نصب آسانسور کششی داخل ساختمانی و بیرون ساختمانی
نصب آسانسور ریل کنجی ، آسانسور لیفتراکی ، آسانسور ۲ درب ، بالابر مغازه ای ، بالابر داخل منزل، بالابر باری در مشهد
خدمات مشاوره طراحی ، آنالیز و تحلیل ترافیک جهت انتخاب بهینه تعداد، ظرفیت و نوع انواع آسانسور و پله برقی متناسب با کاربری ساختمان ها در مشهد
مشاوره خرید و اقتصادی و فنی آسانسور در انتخاب نوع محصولات در مشهد
بازسازی آسانسور در مشهد
تنظیم و اجرای پروژه آسانسور
ارسال تعمیرکار آسانسور در مشهد و تعمیر خرابی آسانسور
اعلام آهن آلات مورد نیاز آهنکشی ، رسم نقشه آهنکشی ، کنترل آهن آلات ، اجرای آهنکشی
رسم و اجرای نقشه دال بتونی در مشهد
مشاوره استاندارد و تحویل به استاندارد مشهد
ارائه نقشه های جانمایی و تعیین اندازه های آسانسور در ساختمان
راه اندازی آسانسور ، تحویل موقت و دائم آسانسور
ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور برای برندهای معتبر
سفارش آسانسور های خاص
آموزش تعمیر و راه اندازی آسانسور در مشهد
آموزش نصب و فروش و طراحی اسانسور
آموزش قطعات آسانسور در مشهد

محصولات قابل ارائه آسانسور در مشهد و شهر های اطراف

فروش آسانسور کامل با قطعات و اجزای منتخب شما و نصب آسانسور در ساختمان در حداقل زمان
نصب و فروش مکانیکال و الکتریکال آسانسور
نصب و فروش انواع تجهیزات ، لوازم جانبی ، موتورها ، ریل ها ، جک ها و درب ها در مشهد
راه اندازی و نصب و فروش آسانسور گیرلس با موتور خانه و بدون موتورخانه در مشهد
ساخت انواع آسانسور پانوراما ، آسانسور باربر ، آسانسور خانگی ، آسانسور بیمارستانی و آسانسور کامل
فروش انواع موتورها در مشهد شامل موتور گیربکس ، موتور گیربکس ، موتور گیربکس سیکور ، موتور گیرلس
نصب و فروش سیستم هیدرولیک ، جک هیدرولیک ، درب و کابین ، تراول کابل ، شاسی ، گاورنر ، اورلود در مشهد
خرید و نصب تابلو فرمان دوسرعته ، تابلو فرمان درایودار ، تابلو فرمان هیدرولیک ، تابلو فرمان گیرلس، تابلو فرمان میکروپروسسوری ، تابلو کنترل گیرلس
فروش مجزای انواع بخش های آسانسور در مشهد شامل موتور شاسی طبقه سیم بکسل کابین درب کابین وزنه چدنی تابلو فرمان پاراشوت تدریجی ریل راهنما درب طبقه فتوسل پانل داخل کابین تراول کابل اورلد دیجیتالی
فروش و نصب قطعات مکانیکال در مشهد از قبیل کفشک کابین ، گاورنر ، فلکه هرزگرد ، کرپی ، سربکسل و …
فروش و نصب قطعات الکتریکال در مشهد از قبیل جعبه ریویزیون، مگنت درب بازکن ، قفل درب ، بافر ضربه گیر و لیمیت ، دیکتاتور

فهرست تعدادی از شرکت های آسانسور مشهد

پارتیان آسانبر پیشرو مشهد

پارس آسانبر شرق مشهد

پارسیان آسانبرتوس مشهد

پارسیس پارت آسانبر شرق مشهد

پایاره آورد آریا مشهد

پویاآسانبرشایان مشهد

پیشگامان صنعت آسایش مشهد

پیشگامان طرح و صنعت سپید مشهد

پیمایش آسانبر مشهد

آدینه آسانبران عرش مشهد

آذین آسانبر مشهد

آراد آسانبر هیراد مشهد

آرارات آسانبرپارت مشهد

آرامش نیروی توس مشهد

آران آسانبر پارت گستر مشهد

آرکا آسانبر پارت مشهد

آریا آسانبر مهر اوج مشهد

آرین آساک مشهد

آس تک ایرانیان مشهد

آساک آسان بر توس مشهد

آسال آسانبر طوس مشهد

آسان پای آفاق مشهد

آسان بالابر مهرنگ مشهد

آسانبر توس خزر مشهد

آسانبرارم طوس نوین مشهد

آسانبراطلس توس مشهد

آسانبرایمن آسایید مشهد

آسانبرکاران عرشیان مشهد

آسیاآسانبرمهراوج مشهد

آفاق آسانبر اوج مشهد

آلفاصنعت آذرخش مشهد

آونگ پولاد بارثاوا مشهد

ارتفاع گستراوج مشهد

ارتفاع بران آبیز مشهد

ارتفاع بران توس مشهد

اسد آسانبر توس مشهد

اشتادآذرخش خاور مشهد

اطلس آسانبر خیام مشهد

اطلس آسانبر شرق دنیا مشهد

افلاک آسانبر توس مشهد

البرز آسانبر سناباد مشهد

الکتروآسان فرازطوس مشهد

الکتروآسانبرپاسارگاد مشهد

اوج بران خراسان مشهد

اوج فراز بیهق مشهد

ایمن آسانرو شرق مشهد

ایمن بالاباران میلاد مشهد

بام بران توس مشهد

برج پیمای شرق مشهد

بهران گستر توس مشهد

بهران فراز نوین مشهد

بهورزآسانبر پرشین مشهد

بیوگونگ تکنیک آسانبر-تیسن مشهد

تاپ آسانبر شهر مشهد

تابان نورد آسان طوس مشهد

تاسیسات کاران کورش مشهد

تندر آسانبر پارس مشهد

تیک آسانبر تاک مشهد

ثامن آسانبر مشهد

جاودان آسانبر آسمان مشهد

جاویدآسانبرشرق مشهد

خاوران آسانبرسورنا مشهد

خضرا آفاق توس مشهد

دقیق آسانبران پاسارگاد مشهد

دلتا آسانبر طوس مشهد

دوستان نیک آسانبر مشهد

دیبا صعود گستر مشهد

دیبا صعود- دفترمشهد مشهد

روسان فرازشرق مشهد

سپهر صنعت جام جم مشهد

سپهر صنعت سبحان مشهد

سپهر فراز مشهد

سام آسانبر مشهد

سامی صنعت آریا مشهد

سایان فراز توس مشهد

سروش نگارین شرق مشهد

سعید آسانبر تیزرو مشهد

سفیر اسانبر طوس مشهد

سناد گستر توس مشهد

سهند پیمایش شرق مشهد

سهند آسانبر اوج مشهد

سهند آسانبر توس مشهد

سهند آسانبرآریا مشهد

شمیران آسانبر مشهد

صدرا گستر پاژ مشهد

صدرا گستر مشهد

صعودصنعت توس مشهد

عتیق آسانبرسیر مشهد

عماد آسانبر البرز مشهد

فراز آسانبر پیشرو مشهد

فراصنعت سداد مشهد

فیروزه آسانبرخراسان مشهد

کیان پارس پویای شرق مشهد

کیمیا آسانبر توس مشهد

ماموت سازه شرق مشهد

مجد آسانبر شرق مشهد

مهر گستر لطف رضا مشهد

میلاد آسانبر شرق مشهد

نگین اسانبر توس مشهد

نامور الکترونیک سینا مشهد

هانی فرازتهران مشهد

هیدروبام اسانبرتوس مشهد

یزدان آسانبر مشهد

آسانسورآرارات مشهد

آسانسور N.E.C مشهد

شرکت بهران فراز نوین  مشهد

شرکت آس تِک مشهد

آسانسور راین مشهد

 

درباره مشهد

مشهد مرکز خراسان رضوی است ،این شهر در شمال شرق ایران و در حوضه‌ی آبریز کشف رود، بین رشته‌کوه‌های بینالود و هزار مسجد واقع است. ارتفاع مشهد از دریا ۱۰۵۰ متر و فاصله‌ی آن از شهر تهران ۸۹۷ کیلومتر می باشد .مساحت شهر ۳۲۸ کیلومتر مربع است .
مشهد در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود و همچنین هم اکنون دومین شهر پهناور ایران می‌باشد. مشهد با جمعیت ۲٬۷۶۶٬۲۵۸ نفر دومین شهر پر جمعیت ایران محسوب می شود.
شهر مشهد به خاطر موقعیت مذهبی آن و به واسطه‌ی وجود حرم امام رضا ، هشتمین امام شیعیان، سالانه پذیرای ۲۷ میلیون زائر و مسافر از داخل و حدود دو میلیون زائر خارجی می باشد .
شهر مشهد، در سده اخیر از رشد جمعیت بالایی داشته است . در نخستین سرشماری ایران مربوط به سال ۱۳۳۵ ، با جمعیت ۲۴۱٬۹۸۹ نفر پس از شهرهای تهران، تبریز و اصفهان، چهارمین شهر پرجمعیت ایران بوده است . در سرشماری بعدی که در سال ۱۳۴۵ انجام شده است ، مشهد با رشد جمعیت روبرو بوده است و پس از تهران و اصفهان، جایگاه سوم را در بین شهرهای ایران کسب کرده است .و بار دیگر در سرشماری سال ۱۳۵۵، مشهد، پس از تهران، دومین شهر پرجمعیت ایران شده است و تا آخرین سرشماری ۱۳۹۰، همچنان دومین شهر پر جمعیت ایران به حساب می آید.
در مشهد ، خیابان، میدان و ساختمان‌های دولتی عوامل توسعه‌ی شهری بوده اند .هم اکنون ساختار اصلی شهر دارای دو مرکزیت اصلی می باشد. توسعه شهر مشهد در بین سال های ۱۳۲۵ تا ۱۳۳۵ در جنوب غربی و غرب آن صورت گرفته است .موقعیت راه آهن و فرودگاه تأثیر زیادی بر هدایت توسعه شهر در آن زمان داشته‌اند. و پس از آن در خلال سال های ۱۳۳۵ تا ۱۳۴۵، موقعیت جاده‌ی جدید تهران باعث توسعه‌ی شهر به سمت جنوب گردید. در سال ۱۳۵۵ محور اصلی جاده‌ی سنتو، دانشگاه فردوسی و پارک ملت توسعه‌ی شهر را به سمت غرب تشدید نمودند.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیازات ۱ / ۵. تعداد امتیازات ۲

امتیازی داده نشده. اولین نفر باشید که امتیاز می دهید

مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر در اخبار و مطالب روز

۲ نظرات

 1. ولی

  ۲۷ مهر ۱۳۹۵ در ۵:۴۵ ب٫ظ

  لطف کنیدبگید کدام شرکت رو واسه نصب اسانسور پیشنهادمیکنید

  پاسخ

  • مدیر سایت

   ۲۵ آبان ۱۳۹۵ در ۴:۰۲ ب٫ظ

   لطفا از بخش تماس با کارشناس ما مکاتبه نمایید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید

فراخوان شرکت در مهمترین سمینار آموزشی صنعت آسانسور و پله برقی ایران

۰ (۰) بدینوسیله ب&…