خانه اخبار و مطالب روز شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در شیراز

شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در شیراز

img empty - شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در شیراز

وب سایت آسانسور و شرکت های همکار در شیراز

زیبایی ، کیفیت ، استاندارد و قیمت مناسب از آرمان های راه اندازی وب سایت آسانسور می باشد . گروه وب سایت آسانسور متشکل از جمع گسترده ای از فعالان صنعت آسانسور می باشد، ما با پشتوانه بیش از 20 سال سابقه در این صنعت ، سایت آسانسور را در 1 فروردین سال 1394 به منظور ارائه راهکاری نوین در زمینه طراحی و فروش، سرویس و نگهداری تجهیزات آسانسور و نصب و راه اندازی ، و ارائه خدمات مشاوره ای و نظارت در سه بخش عنوان شده ، به صورت رسمی آغاز نمودیم . هدف اصلی ما ارائه راهکاری است که نیاز مشتری نهایی به خوبی رفع گردد و همچنین هماهنگی کاملی بین تامین کنندگان و شرکت های فعال صورت بپزیرد.
یکی از پایگاه های فعال ما در سطح کشور ، نمایندگی ها و شرکت های همکار ما در شیراز می باشد .بر این اساس ما با دارا بودن جامع ترین بانک اطلاعاتی فعالان صنعت آسانسور در شهر های مختلف از جمله شیراز ، کارشناسان مقیم شیراز و شرکت های فعال در زمینه آسانسور در شیراز به ارائه خدمات با کیفیت در شیراز مشغول می باشیم.و با بهره‏ گیری از تجربیات فراوان اعضای فعال گروه ، و دارا بودن نمونه کارهای موفق در طیف گسترده ای از نیاز های مشتری شهر های مختلف از جمله شیراز ، در طراحی و انتخاب، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری، انجام تست های نهایی ، بازرسی قطعات هم در حوزه محصولات خارجی و هم در زمینه محصولات تولید کنندگان داخل کشور شما را یاری خواهیم کرد.

معرفی انواع آسانسور قابل نصب در شیراز

وب سایت آسانسور ، در زمینه فروش و نصب آسانسور کششی و هیدرولیک در شیراز فعالیت می کند . که در اینجا به تشریح این آسانسورها می‌پردازیم.

آسانسورهای کششی

در آسانسورهای کششی نیروی محرکه از یک موتور الکتریکی تأمین می‌شود . این موتور آسانسور در بالای چاهک آسانسور در مکانی به نام موتورخانه نصب می‌گردد. بر روی فلکه این موتور مجموعه‌ای از کابل‌های فولادی و یا همان سیم‌بکسل وجود دارد که از یک سمت به کابین آسانسور متصل هستند و از طرف دیگر به قابی فلزی به نام قاب وزنه که وزنه‌های آسانسور در آن قرار دارند، وصل می‌باشد. جنس وزنه‌های قرارگرفته در قاب وزنه از چدن یا بتن است. و وزن آن‌ها به‌اندازه وزن کابین آسانسور به‌علاوه نصف ظرفیت وزن قابل‌حمل توسط آسانسور است. وزن هر انسان در محاسبات آسانسور ۷۵کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. دلیل مهم قرار دادن وزنه‌های این‌چنینی در سیستم آسانسور متعادل کردن نسبت وزن کابین و وزنه‌ها می‌باشد و این مسئله باعث می‌گردد موتور آسانسور با قدرت کمی توانایی بالا بردن آسانسور را دارا باشد، در غیر این صورت باید موتورهای آسانسور بسیار قوی باشند و کیلووات بالایی را استفاده خواهند کرد که منطقی نیست. پس با این کار توان الکتریکی موتور کاهش‌یافته و با یک موتور مناسب آسانسور قابل کار خواهد بود.
اساس کار آسانسور کششی ، نیروی اصطکاک بین سیم‌ بکسل‌های توضیح داده‌ شده و فلکه موتور آسانسور می‌باشد.وزنه‌ای که در داخل فریم قرار دارد به ‌اندازه وزن کابین به ‌اضافه نصف ظرفیت کابین سنگین است. مثلاً اگر ظرفیت کابین آسانسور 75۰ کیلوگرم باشد (یعنی آسانسور قابلیت حمل 10 نفر را داشته باشد) میزان وزنه‌ای که در کادر وزنه وجود دارد برابر است با وزن کابین به ‌اضافه 375 کیلوگرم است .
یکی از خدماتی که وب‌سایت آسانسور ارائه می‌دهد آگاهی از شرکت‌های نصب و فروش آسانسور در شیراز می‌باشد که همچنین این خدمات برای شهرهای اطراف شیراز نیز قابل‌ ارائه است و شما می‌توانید از طریق تماس با ما اطلاع کاملی از نحوه خرید آسانسور در شیراز به دست بیاورید و در صورت نیاز ، از طریق ما ، با شرکت‌های آسانسور شیراز ارتباط برقرار کنید

آسانسورهای هیدرولیک

از دیگر خدمات وب‌سایت آسانسور ، ارائه خدمات فروش و نصب آسانسورهای هیدرولیک در شیراز می‌باشد که در ادامه توضیح مختصری از این نوع آسانسورها خواهیم داد.
اخیراً آسانسورهای هیدرولیکی در بین کاربران خانگی و تجاری در شهرهای مختلف ازجمله شیراز مورداستفاده قرار می‌گیرند. امروزه در کشورهای اروپایی چیزی بیش از 70 درصد از آسانسورهای کمتر از پنج طبقه ، از سیستم هیدرولیک استفاده می‌کنند. از محاسن اصلی این سیستم نرمی حرکت در استارت اولیه آسانسور ؛ خرابی و استهلاک بسیار کم در کارکردهای زیاد؛ عیب‌یابی آسان و تعمیر راحت آسانسور ؛ زیباسازی آسانسورها با محفظه‌های شیشه‌ای ، حذف کادر وزنه از سیستم و همچنین حذف سیم ‌بکسل ؛ عدم احتیاج به سازه سنگین و توانایی در استفاده از سازه سبک ؛ عدم نیاز به موتورخانه آسانسور ؛ نصب آسانسور باربر و آسانسور سنگین با ظرفیت وزنی بالا و زیبایی خانه و تراز شدن دقیق آسانسور در طبقات مختلف ساختمان اشاره نمود.
از محدودیت‌های آسانسورهای هیدرولیک می‌توان به محدودیت ارتفاع آسانسور و عدم قابلیت در ساختمان‌های بلند، کندی نسبی سرعت آسانسور و فقط امکان قرارگیری در چاهک اشاره کرد. قابل ‌ذکر است که اخیراً با استفاده از درایو و خنک‌کننده ، سرعت 1 متر به‌صورت معمول قابل دست یافتن است و مشکل کندی سرعت آسانسور تقریباً حذف ‌شده است. نحوه کارکرد آسانسورهای هیدرولیک با پمپ فشار روغن ، موتور الکتریکی و جک هیدرولیک است.
در آسانسورهای هیدرولیک که همچنین در شیراز نیز قابل‌نصب می‌باشند به خاطر عدم و جود کادر وزنه و دارا بودن جک هیدرولیکی آسانسور ، تمام کابین و مسافران باید توسط موتورها الکتریکی جابجا شوند ، درنتیجه نیاز به موتورهای قوی‌تری برای آسانسور وجود دارد. یک موتور سه فاز که در روغن غوطه ور است در کنار یک شیر الکتریکی مخصوص که پاوریونیت آسانسور نام دارد کار تأمین فشار روغن برای عملکرد جک هیدرولیک آسانسور را انجام می‌دهد. جهت استارت موتور به دلیل وجود موتور قوی درصورتی‌ که از درایو یا سافت استارتر استفاده شود ، نیازمند هزینه زیادی می‌باشد ، درنتیجه اغلب برای شروع به کار موتورپمپ هیدرولیک از یکی از سیستم‌های رایج به نام ستاره – مثلث استفاده می‌گردد. بدیهی است که فشار و موتور فقط برای حرکت آسانسور به بالا استفاده می‌شود و برای پایین آوردن کابین آسانسور نیازی به روشن کردن موتور وجود ندارد و فقط با باز کردن شیر روغن و خالی کردن روغن جک هیدرولیک کابین به سمت پایین بازمی‌گردد. به عبارتی سیستم هیدرولیک فقط درحرکتی که به سمت بالا می باشد توان مصرف می‌کند و در بازگشت از نیروی جاذبه زمین بهره می‌برد و این مسئله ، موضوع مصرف برق بالاتر آن را نسبت به آسانسورهای دوسرعته از بین می‌برد و تقریباً به یک‌ میزان برق مصرف خواهد شد.
درصورتی‌که برای خرید آسانسور هیدرولیک در شیراز نیاز به مشاوره داشتید و یا احتیاج به کمک یک متخصص آسانسور در شیراز دارید ، با ما در تماس باشید ، ما شرکت‌های فعال درزمینهٔ آسانسورهای هیدرولیک در شیراز را می‌شناسیم و می‌توانیم خدمات مختلف مشاوره آسانسور تا پایان نصب و راه اندازی آن را به شما ارائه دهیم.

خدمات آسانسور در شیراز و شهر های اطراف

خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در شیراز
تعمیرات و رفع خرابی آسانسور در شیراز
اجرای تعمیرات و بازرسی ماهانه(سرویس) و ارائه سرویس پیشگیرانه ماهانه در شیراز
رفع خرابی اضطراری آسانسور در شیراز
فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور کششی و آسانسور هیدرولیک در شیراز
نصب آسانسور کششی داخل ساختمانی و بیرون ساختمانی
نصب آسانسور ریل کنجی ، آسانسور لیفتراکی ، آسانسور 2 درب ، بالابر مغازه ای ، بالابر داخل منزل، بالابر باری در شیراز
خدمات مشاوره طراحی ، آنالیز و تحلیل ترافیک جهت انتخاب بهینه تعداد، ظرفیت و نوع انواع آسانسور و پله برقی متناسب با کاربری ساختمان ها در شیراز
مشاوره خرید و اقتصادی و فنی آسانسور در انتخاب نوع محصولات در شیراز
بازسازی آسانسور در شیراز
تنظیم و اجرای پروژه آسانسور
ارسال تعمیرکار آسانسور در شیراز و تعمیر خرابی آسانسور
اعلام آهن آلات مورد نیاز آهنکشی ، رسم نقشه آهنکشی ، کنترل آهن آلات ، اجرای آهنکشی
رسم و اجرای نقشه دال بتونی در شیراز
مشاوره استاندارد و تحویل به استاندارد شیراز
ارائه نقشه های جانمایی و تعیین اندازه های آسانسور در ساختمان
راه اندازی آسانسور ، تحویل موقت و دائم آسانسور
ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور برای برندهای معتبر
سفارش آسانسور های خاص
آموزش تعمیر و راه اندازی آسانسور در شیراز
آموزش نصب و فروش و طراحی اسانسور
آموزش قطعات آسانسور در شیراز

محصولات قابل ارائه آسانسور در شیراز و شهر های اطراف

فروش آسانسور کامل با قطعات و اجزای منتخب شما و نصب آسانسور در ساختمان در حداقل زمان
نصب و فروش مکانیکال و الکتریکال آسانسور
نصب و فروش انواع تجهیزات ، لوازم جانبی ، موتورها ، ریل ها ، جک ها و درب ها در شیراز
راه اندازی و نصب و فروش آسانسور گیرلس با موتور خانه و بدون موتورخانه در شیراز
ساخت انواع آسانسور پانوراما ، آسانسور باربر ، آسانسور خانگي ، آسانسور بيمارستاني و آسانسور کامل
فروش انواع موتورها در شیراز شامل موتور گیربکس ، موتور گیربکس ، موتور گیربکس سیکور ، موتور گیرلس
نصب و فروش سیستم هیدرولیک ، جک هیدرولیک ، درب و کابین ، تراول کابل ، شاسی ، گاورنر ، اورلود در شیراز
خرید و نصب تابلو فرمان دوسرعته ، تابلو فرمان درایودار ، تابلو فرمان هیدرولیک ، تابلو فرمان گیرلس، تابلو فرمان میکروپروسسوری ، تابلو کنترل گیرلس
فروش مجزای انواع بخش های آسانسور در شیراز شامل موتور شاسی طبقه سیم بکسل کابین درب کابین وزنه چدنی تابلو فرمان پاراشوت تدریجی ریل راهنما درب طبقه فتوسل پانل داخل کابین تراول کابل اورلد دیجیتالی
فروش و نصب قطعات مکانیکال در شیراز از قبیل کفشک کابین ، گاورنر ، فلکه هرزگرد ، کرپی ، سربکسل و …
فروش و نصب قطعات الکتریکال در شیراز از قبیل جعبه ریویزیون، مگنت درب بازکن ، قفل درب ، بافر ضربه گیر و لیمیت ، دیکتاتور

فهرست تعدادی از شرکت های آسانسور شیراز

بهساز صنعت هگمتانه شیراز

آسانبر و پله برقي سپهر پلکان شیراز

آسانبر و پله برقي زاگرس ليفت جنوب شیراز

شاهین اوج شهر شیراز

فجر مهر شیراز

فني خدماتي سرعت نگار آسیا سیستم شیراز

سماء آسانبر نگین آسیا شیراز

سلیم آسانبر شیراز

دیبا سهیل شیراز

فنی نو آوران فرنام پارس شیراز

آتیس پولا صنعت شیراز

کیهان آسانبر ارم نوین شیراز

گروه روان صنعت تلاش شیراز

آسانبرگرانیگاه فارس شیراز

صنایع آسانبر خرم شکوه شیراز

لکترو صنعت شرق شیراز

الکترو الوند مهر فارس شیراز

توسن آراد آزران شیراز

آسانبر سدید پاسارگاد شیراز

اطلس فراز صدرا شیراز

تسهیل گستران امید شیراز شیراز

ابر صنعت سه فاز الکتریک اوتانا شیراز

آذین آسانبر پارسه شیراز

 

درباره شیراز

شیراز از شهرهای بزرگ کشور و مرکز استان فارس می باشد. جمعیت شهر شیراز در سال 1391 شمسی بالغ بر ۱،۴۶۰،۶۶۵ نفر بوده که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شیراز به ۱٬۷۰۰٬۶۸۷ نفر می‌رسد. شیراز در منطقهٔ کوهستانی زاگرس و بخش مرکزی استان فارس و ارتفاع ۱۴۸۶ متری از سطح دریا واقع گردیده است و دارای آب و هوای معتدل می باشد. شیراز از غرب به کوه دراک، از شمال به کوه‌های بمو، سبزپوشان، چهل‌مقام و باباکوهی محدود گردیده.
شیراز پس از تبریز و تهران سومین شهری است که در سال ۱۲۹۶ شمسی، شهرداری در آن تأسیس گردید. شهرداری شیراز به ۱۰ منطقهٔ مستقل شهری تقسیم گشته و دارای مساحتی بالغ بر ۱۷۸٫۸۹۱ کیلومتر مربع می باشد.
نام شیراز در اسناد و کتب تاریخی، تحت نام‌های مختلفی نظیر «شیرازیس» و «تیرازیس» به ثبت رسیده‌است. محل اولیهٔ شهر در محل قلعهٔ ابونصر بوده. شیراز در دوران بنی‌امیه به محل فعلی منتقل می گردد و به بهای نابودی اصطخر – پایتخت قدیمی استان فارس – رونق می‌گیرد. این شهر در دوران های مختلفی از جمله بوییان، صفاریان و زندیان پایتخت کشوربوده‌است.
شیراز از دیرباز به واسطهٔ واقع‌شدن در یک منطقهٔ به نسبت حاصل‌خیز و مرکزیت نسبی در منطقهٔ زاگرس جنوبی ، محلی طبیعی برای مبادلات محلی کالا بین کشاورزان و عشایر بوده‌است. همچنین این شهر در مسیر راه‌های تجاری داخل ایران به بنادر جنوب مانند بندر بوشهر قرار گرفته‌است. همچنین شیراز به سبب جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره مقصد گردشگران بسیاری می باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5.

No votes so far! Be the first to rate this post.

4 نظرات

 1. احمد پور

  6 اردیبهشت 1395 در 5:34 ب.ظ

  با سلام و احترام
  من میخواستم یک بالابر هیدرولیکی جهت استفاده در منزل خود بسازم.و احتیاج به لوازم آن من جمله جک هیدرولیک.مخزن و پمپ هیدرولیک.اتصالات و شیرهای کنترلی و ریل آن دارم.ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید در شیراز از کجا می توانم تهیه کنم
  با تشکر فراوان

  پاسخ

  • مدیر سایت

   16 شهریور 1395 در 9:57 ق.ظ

   سلام
   لطفا از طریق بخش “تماس با ما” به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان آسانسور بهره مند شوید
   تشکر از توجه و همراهیتون

   پاسخ

 2. آرشیدا

  26 مهر 1395 در 9:07 ب.ظ

  با سلام من میخوام شرکت آسانسور ثبت کنم راهنمایی میخواستم هم اینکه افراد متخصص با سابقه کار ندارم راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ

  • مدیر سایت

   25 آبان 1395 در 4:03 ب.ظ

   لطفا از بخش تماس با کارشناسان ما مکاتبه نمایید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *