خانه اخبار و مطالب روز شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در تبریز

شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در تبریز

۰
شرکت های نصب و فروش و سرویس آسانسور در تبریز - نگهداری آسانسور, نصب آسانسور در تبریز, نصب آسانسور, مشاوره و فروش آسانسور, قیمت آسانسور, شرکت آسانسور, سرویس آسانسور, رفع خرابی آسانسور, خرید آسانسور در تبریز, تعمیرکار آسانسور, تعمیر آسانسور در تبریز, آموزش آسانسور
۵
(۱)

وب سایت آسانسور و شرکت های همکار در تبریز

زیبایی ، کیفیت ، استاندارد و قیمت مناسب از آرمان های راه اندازی وب سایت آسانسور می باشد . گروه وب سایت آسانسور متشکل از جمع گسترده ای از فعالان صنعت آسانسور می باشد، ما با پشتوانه بیش از ۲۰ سال سابقه در این صنعت ، سایت آسانسور را در ۱ فروردین سال ۱۳۹۴ به منظور ارائه راهکاری نوین در زمینه طراحی و فروش، سرویس و نگهداری تجهیزات آسانسور و نصب و راه اندازی ، و ارائه خدمات مشاوره ای و نظارت در سه بخش عنوان شده ، به صورت رسمی آغاز نمودیم . هدف اصلی ما ارائه راهکاری است که نیاز مشتری نهایی به خوبی رفع گردد و همچنین هماهنگی کاملی بین تامین کنندگان و شرکت های فعال صورت بپزیرد.
یکی از پایگاه های فعال ما در سطح کشور ، نمایندگی ها و شرکت های همکار ما در تبریز می باشد .بر این اساس ما با دارا بودن جامع ترین بانک اطلاعاتی فعالان صنعت آسانسور در شهر های مختلف از جمله تبریز ، کارشناسان مقیم تبریز و شرکت های فعال در زمینه آسانسور در تبریز به ارائه خدمات با کیفیت در تبریز مشغول می باشیم.و با بهره‏ گیری از تجربیات فراوان اعضای فعال گروه ، و دارا بودن نمونه کارهای موفق در طیف گسترده ای از نیاز های مشتری شهر های مختلف از جمله تبریز ، در طراحی و انتخاب، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری، انجام تست های نهایی ، بازرسی قطعات هم در حوزه محصولات خارجی و هم در زمینه محصولات تولید کنندگان داخل کشور شما را یاری خواهیم کرد.

معرفی انواع آسانسور قابل نصب در تبریز

وب سایت آسانسور ، در زمینه فروش و نصب آسانسور کششی و هیدرولیک در تبریز فعالیت می کند . که در اینجا به تشریح این آسانسورها می‌پردازیم.

آسانسورهای کششی

در آسانسورهای کششی نیروی محرکه از یک موتور الکتریکی تأمین می‌شود . این موتور آسانسور در بالای چاهک آسانسور در مکانی به نام موتورخانه نصب می‌گردد. بر روی فلکه این موتور مجموعه‌ای از کابل‌های فولادی و یا همان سیم‌بکسل وجود دارد که از یک سمت به کابین آسانسور متصل هستند و از طرف دیگر به قابی فلزی به نام قاب وزنه که وزنه‌های آسانسور در آن قرار دارند، وصل می‌باشد. جنس وزنه‌های قرارگرفته در قاب وزنه از چدن یا بتن است. و وزن آن‌ها به‌اندازه وزن کابین آسانسور به‌علاوه نصف ظرفیت وزن قابل‌حمل توسط آسانسور است. وزن هر انسان در محاسبات آسانسور ۷۵کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. دلیل مهم قرار دادن وزنه‌های این‌چنینی در سیستم آسانسور متعادل کردن نسبت وزن کابین و وزنه‌ها می‌باشد و این مسئله باعث می‌گردد موتور آسانسور با قدرت کمی توانایی بالا بردن آسانسور را دارا باشد، در غیر این صورت باید موتورهای آسانسور بسیار قوی باشند و کیلووات بالایی را استفاده خواهند کرد که منطقی نیست. پس با این کار توان الکتریکی موتور کاهش‌یافته و با یک موتور مناسب آسانسور قابل کار خواهد بود.
اساس کار آسانسور کششی ، نیروی اصطکاک بین سیم‌ بکسل‌های توضیح داده‌ شده و فلکه موتور آسانسور می‌باشد.وزنه‌ای که در داخل فریم قرار دارد به ‌اندازه وزن کابین به ‌اضافه نصف ظرفیت کابین سنگین است. مثلاً اگر ظرفیت کابین آسانسور ۷۵۰ کیلوگرم باشد (یعنی آسانسور قابلیت حمل ۱۰ نفر را داشته باشد) میزان وزنه‌ای که در کادر وزنه وجود دارد برابر است با وزن کابین به ‌اضافه ۳۷۵ کیلوگرم است .
یکی از خدماتی که وب‌سایت آسانسور ارائه می‌دهد آگاهی از شرکت‌های نصب و فروش آسانسور در تبریز می‌باشد که همچنین این خدمات برای شهرهای اطراف تبریز نیز قابل‌ ارائه است و شما می‌توانید از طریق تماس با ما اطلاع کاملی از نحوه خرید آسانسور در تبریز به دست بیاورید و در صورت نیاز ، از طریق ما ، با شرکت‌های آسانسور تبریز ارتباط برقرار کنید

آسانسورهای هیدرولیک

از دیگر خدمات وب‌سایت آسانسور ، ارائه خدمات فروش و نصب آسانسورهای هیدرولیک در تبریز می‌باشد که در ادامه توضیح مختصری از این نوع آسانسورها خواهیم داد.
اخیراً آسانسورهای هیدرولیکی در بین کاربران خانگی و تجاری در شهرهای مختلف ازجمله تبریز مورداستفاده قرار می‌گیرند. امروزه در کشورهای اروپایی چیزی بیش از ۷۰ درصد از آسانسورهای کمتر از پنج طبقه ، از سیستم هیدرولیک استفاده می‌کنند. از محاسن اصلی این سیستم نرمی حرکت در استارت اولیه آسانسور ؛ خرابی و استهلاک بسیار کم در کارکردهای زیاد؛ عیب‌یابی آسان و تعمیر راحت آسانسور ؛ زیباسازی آسانسورها با محفظه‌های شیشه‌ای ، حذف کادر وزنه از سیستم و همچنین حذف سیم ‌بکسل ؛ عدم احتیاج به سازه سنگین و توانایی در استفاده از سازه سبک ؛ عدم نیاز به موتورخانه آسانسور ؛ نصب آسانسور باربر و آسانسور سنگین با ظرفیت وزنی بالا و زیبایی خانه و تراز شدن دقیق آسانسور در طبقات مختلف ساختمان اشاره نمود.
از محدودیت‌های آسانسورهای هیدرولیک می‌توان به محدودیت ارتفاع آسانسور و عدم قابلیت در ساختمان‌های بلند، کندی نسبی سرعت آسانسور و فقط امکان قرارگیری در چاهک اشاره کرد. قابل ‌ذکر است که اخیراً با استفاده از درایو و خنک‌کننده ، سرعت ۱ متر به‌صورت معمول قابل دست یافتن است و مشکل کندی سرعت آسانسور تقریباً حذف ‌شده است. نحوه کارکرد آسانسورهای هیدرولیک با پمپ فشار روغن ، موتور الکتریکی و جک هیدرولیک است.
در آسانسورهای هیدرولیک که همچنین در تبریز نیز قابل‌نصب می‌باشند به خاطر عدم و جود کادر وزنه و دارا بودن جک هیدرولیکی آسانسور ، تمام کابین و مسافران باید توسط موتورها الکتریکی جابجا شوند ، درنتیجه نیاز به موتورهای قوی‌تری برای آسانسور وجود دارد. یک موتور سه فاز که در روغن غوطه ور است در کنار یک شیر الکتریکی مخصوص که پاوریونیت آسانسور نام دارد کار تأمین فشار روغن برای عملکرد جک هیدرولیک آسانسور را انجام می‌دهد. جهت استارت موتور به دلیل وجود موتور قوی درصورتی‌ که از درایو یا سافت استارتر استفاده شود ، نیازمند هزینه زیادی می‌باشد ، درنتیجه اغلب برای شروع به کار موتورپمپ هیدرولیک از یکی از سیستم‌های رایج به نام ستاره – مثلث استفاده می‌گردد. بدیهی است که فشار و موتور فقط برای حرکت آسانسور به بالا استفاده می‌شود و برای پایین آوردن کابین آسانسور نیازی به روشن کردن موتور وجود ندارد و فقط با باز کردن شیر روغن و خالی کردن روغن جک هیدرولیک کابین به سمت پایین بازمی‌گردد. به عبارتی سیستم هیدرولیک فقط درحرکتی که به سمت بالا می باشد توان مصرف می‌کند و در بازگشت از نیروی جاذبه زمین بهره می‌برد و این مسئله ، موضوع مصرف برق بالاتر آن را نسبت به آسانسورهای دوسرعته از بین می‌برد و تقریباً به یک‌ میزان برق مصرف خواهد شد.
درصورتی‌که برای خرید آسانسور هیدرولیک در تبریز نیاز به مشاوره داشتید و یا احتیاج به کمک یک متخصص آسانسور در تبریز دارید ، با ما در تماس باشید ، ما شرکت‌های فعال درزمینهٔ آسانسورهای هیدرولیک در تبریز را می‌شناسیم و می‌توانیم خدمات مختلف مشاوره آسانسور تا پایان نصب و راه اندازی آن را به شما ارائه دهیم.

خدمات آسانسور در تبریز و شهر های اطراف

خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در تبریز
تعمیرات و رفع خرابی آسانسور در تبریز
اجرای تعمیرات و بازرسی ماهانه(سرویس) و ارائه سرویس پیشگیرانه ماهانه در تبریز
رفع خرابی اضطراری آسانسور در تبریز
فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور کششی و آسانسور هیدرولیک در تبریز
نصب آسانسور کششی داخل ساختمانی و بیرون ساختمانی
نصب آسانسور ریل کنجی ، آسانسور لیفتراکی ، آسانسور ۲ درب ، بالابر مغازه ای ، بالابر داخل منزل، بالابر باری در تبریز
خدمات مشاوره طراحی ، آنالیز و تحلیل ترافیک جهت انتخاب بهینه تعداد، ظرفیت و نوع انواع آسانسور و پله برقی متناسب با کاربری ساختمان ها در تبریز
مشاوره خرید و اقتصادی و فنی آسانسور در انتخاب نوع محصولات در تبریز
بازسازی آسانسور در تبریز
تنظیم و اجرای پروژه آسانسور
ارسال تعمیرکار آسانسور در تبریز و تعمیر خرابی آسانسور
اعلام آهن آلات مورد نیاز آهنکشی ، رسم نقشه آهنکشی ، کنترل آهن آلات ، اجرای آهنکشی
رسم و اجرای نقشه دال بتونی در تبریز
مشاوره استاندارد و تحویل به استاندارد تبریز
ارائه نقشه های جانمایی و تعیین اندازه های آسانسور در ساختمان
راه اندازی آسانسور ، تحویل موقت و دائم آسانسور
ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور برای برندهای معتبر
سفارش آسانسور های خاص
آموزش تعمیر و راه اندازی آسانسور در تبریز
آموزش نصب و فروش و طراحی اسانسور
آموزش قطعات آسانسور در تبریز

محصولات قابل ارائه آسانسور در تبریز و شهر های اطراف

فروش آسانسور کامل با قطعات و اجزای منتخب شما و نصب آسانسور در ساختمان در حداقل زمان
نصب و فروش مکانیکال و الکتریکال آسانسور
نصب و فروش انواع تجهیزات ، لوازم جانبی ، موتورها ، ریل ها ، جک ها و درب ها در تبریز
راه اندازی و نصب و فروش آسانسور گیرلس با موتور خانه و بدون موتورخانه در تبریز
ساخت انواع آسانسور پانوراما ، آسانسور باربر ، آسانسور خانگی ، آسانسور بیمارستانی و آسانسور کامل
فروش انواع موتورها در تبریز شامل موتور گیربکس ، موتور گیربکس ، موتور گیربکس سیکور ، موتور گیرلس
نصب و فروش سیستم هیدرولیک ، جک هیدرولیک ، درب و کابین ، تراول کابل ، شاسی ، گاورنر ، اورلود در تبریز
خرید و نصب تابلو فرمان دوسرعته ، تابلو فرمان درایودار ، تابلو فرمان هیدرولیک ، تابلو فرمان گیرلس، تابلو فرمان میکروپروسسوری ، تابلو کنترل گیرلس
فروش مجزای انواع بخش های آسانسور در تبریز شامل موتور شاسی طبقه سیم بکسل کابین درب کابین وزنه چدنی تابلو فرمان پاراشوت تدریجی ریل راهنما درب طبقه فتوسل پانل داخل کابین تراول کابل اورلد دیجیتالی
فروش و نصب قطعات مکانیکال در تبریز از قبیل کفشک کابین ، گاورنر ، فلکه هرزگرد ، کرپی ، سربکسل و …
فروش و نصب قطعات الکتریکال در تبریز از قبیل جعبه ریویزیون، مگنت درب بازکن ، قفل درب ، بافر ضربه گیر و لیمیت ، دیکتاتور

فهرست تعدادی از شرکت های آسانسور تبریز

آسمان دژ ارس تبریز

آسانسور اوج رسان تبریز

آسانبر طرح اندشان طلائی تبریز

اوج رسان تبریز

متین آسانبر آذران تبریز

آژند سیستم سرو تبریز

آهون بر تبریز

فن گستران گروه آپادانا آسانبر تبریز

جام جم نمای تبریز

آترا فراز گستر تبریز

آسانسور ایمن فراز تبریز

 

درباره تبریز

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی و یکی از شهرهای بزرگ کشور است.تبریز با مساحت ۲۳۷٫۴۵ کیلومتر مربع ، سومین شهر وسیع کشور پس از شهر های تهران و مشهد می باشد ،همچنین در منطقهٔ شمال‌غرب ایران و مناطق آذری‌نشین بزرگ‌ترین شهر و قطب تاثیرگزار بازرگانی، اداری، ارتباطی و صنعتی منطقه است.
جمعیت کل شهر تبریز در سال ۱۳۹۰ شمسی ۱٬۴۹۴٬۹۹۸ تن بوده که با احتساب جمعیت حومهٔ شهر به حدود ۱.۸۰۰.۰۰۰ نفر می‌رسد. تبریز در زمان پایتختی صفویان پنجمین شهر بزرگ جهان بوده است.شهر تبریز در عصر قاجاریان نیز از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهرهای ایران بوده‌است. امروزه بسیاری از مردم ساکن تبریز به زبان ترکی آذربایجانی صحبت می کنند؛ هرچند بر اساس اسناد و شواهد تاریخی عنوان می شود که زبان آذری که یکی از زبان های ایرانی بوده است در قدیم در این شهر استفاده می شده.
تبریز در غرب استان و در جنوب شرقی جلگهٔ تبریز قرار دارد.تبریز از شمال‌شرق به کوه‌های باباباغی و گوزنی، از شرق به گردنهٔ پایان ،از جنوب به کوه سهند و از سمت شمال به کوه‌های پکه‌چین محدود گردیده. آب و هوای زمستان‌ها در آن بسیار سرد است.
در اسناد تاریخی نام تبریز تحت نام‌های دیگری نظیر تَورِز، تَورِژ، تِبریز و توری آورده شده است. تبریز بارها در طول تاریخ ویران و ساخته شده است ، بنای فعلی شهر به دوره ساسانسان و اشکانیان بازمی‌گردد.تبریز در دوره حکومت خوارزمشاهیان، ایلخانان، چوپانیان، جلایریان، اتابکان، تیموریان، قراقویونلوها، آق‌قویونلوها، صفویان و قاجاریان (پایتخت دوم) پایتخت ایران بوده و اوج شکوفایی آن به زمان حکومت ایلخانان باز می گردد و در این دوران، پایتخت قلمرویی پهناوربوده‌است. از شهر هایی که در ایران پایتخت کشور بوده اند، در طول تاریخ، دوران پایتختی تبریز از تمام شهرهای دیگر بیشتر بوده است.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱

امتیازی داده نشده. اولین نفر باشید که امتیاز می دهید

مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر در اخبار و مطالب روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید

فراخوان شرکت در مهمترین سمینار آموزشی صنعت آسانسور و پله برقی ایران

۰ (۰) بدینوسیله ب&…