خانه برندها معرفی شرکت FUJITEC تولید کننده آسانسور

معرفی شرکت FUJITEC تولید کننده آسانسور

img empty - معرفی شرکت FUJITEC تولید کننده آسانسور

شرکت Fujitec جزو شرکت های تولید کننده آسانسور و پله برقی در Hikone ، Shiga Prefecture ژاپن می باشد .Fujitec در سال 1948 توسط آقای Shotaru Uchiyama تاسیس شد و در آن زمان در Osaka ژاپن واقع شده بود . در سال 1964 یکی از شعبه این شرکت در هنگ کنگ شروع به فعالیت کرد . بعد ها در سال 1968 این شرکت شعبه دیگری در کره جنوبی افتتاح کرد ودر سال 1972 نیز در سنگاپور آغاز به فعالیت کرد . در سال 2006 Fujitec دفتر اصلی خود را به Hikone ، Shiga Prefecture واقع در کشور ژاپن منتقل کرد .
در سال 2001 این کمپانی ، نماینده فروش خود در آمریکا ایالت نیویورک انتخاب کرد . در قاره آمریکا علی الخصوص در نیویورک این کمپانی تحت برند Fujitec-Serge شناخته می شد که به فروش محصولات آن می پرداخت .
دفتر اصلی Fujitec در Osaka ژاپن واقع شده بوداما در 3 آوریل 2006 به منطقه Hikone Shiga Perfecture نقل مکان کرد . کارخانه تولید محصولات آسانسور این شرکت در Hikone واقع شده است و همچنین کارخانه مربوط به ساخت دستگاه پله برقی در Toyooka ، Hyogo Prefecture می باشد.
Fujitec علاوه بر ژاپن در کشور های آمریکا ایالت Ohio ، سنگاپور ، اندونزی (Batam و Riau Islands ) ، چین ( Beijing ) ، تایوان ، هنگ کنگ، انگلستان ، آلمان و کره جنوبی دارای کارخانه تولید دستگاه های آسانسور می باشد و همچنین در کشور چین Shanghai کارخانه تولید پله برقی این شرکت نیز وجود دارد.
در کشور ژاپن ، برج آزمایشی Fujitec به ارتفاع 560 فوت که یکی از بلندترین برج های آسانسور در جهان می باشد ، ساخته شده است . این امر باعث بهتر شدن تکنولوژی و بهبود در کیفیت محصولات ، طراحی و ساخت این برند شده است . بخش تحقیقات و توسعه Fujitec در چین در قسمت صنعتی Song Jiang در شهر Shanghai واقع شده است و دارای وسعتی به اندازه 150000 متر مربع می باشد. اهداف این شرکت در جهت:
الف ) احترام به نظرات مشتری.
ارائه محصولات و خدماتی که الویت در ساخت آن ها در تامین ایمنی کاربران و افزایش رضایت و اطمینان مشتری ها می باشد
ب ) احترام به پیشرفت و تکنولوژی.
به عنوان تولید کننده و متخصص در زمینه آسانسور و پله برقی ، همواره در این زمینه مهندسان این شرکت در حال تحقیق و پیشرفت می باشند .
ج ) احترام به محصولات .
تولید محصولاتی با کیفیت و عملکردی عالی به همراه در نظر گرفتن عملکردهای موجود .
د ) ایجاد ظاهری زیبا و دلنشین شهری برای نسل های آینده
با ارائه آسانسورهایی با طراحی مدرن و چشمگیر محیط زندگی شهری خود را زیباتر می کنیم .

آیا این مطلب مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5.

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *