خانه برندها معرفی شرکت SIGMA تولید کننده آسانسور

معرفی شرکت SIGMA تولید کننده آسانسور

۰
معرفی شرکت SIGMA تولید کننده آسانسور -
۰
(۰)

کمپانی تولید کننده دستگاه آسانسور سیگما در کشور کره جنوبی فعالیت می کند . این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت آسانسوری Otis OEK کشور کره بوده و به همین دلیل گاهی تحت برند LG-OTIS و LG-OTIS Elevator Company در کره نیز شناخته می شود .
آسانسور سیگما در سال ۲۰۰۱ , بعد از انعقاد قرارداد همکاری مشترک در سال ۱۹۹۹ بین شرکت های Otis و LG Electronics (که در آن زمان LG-OTIS نامیده می شد )، تاسیس شد . در همان زمان کارخانه تولید محصولات شرکت سیگما و برج آزمایشی آسانسور, که قبلا توسط GoldStar ( تا سال ۱۹۹۴ ) و LG (از سال ۱۹۹۴ ) مورد استفاده قرار می گرفت ، به شهر Changwon کره جنوبی منتقل شد . تا سال ۲۰۰۶ کمپانی سیگما تعداد ۵۳,۷۱۵ دستگاه را به بیش از ۷۵ کشور جهان صادر کرد و در سال ۲۰۰۹ نشان عالی KOTRA را از آن خود کرد .

برخی از محصولات این شرکت شامل :

IRIS
آسانسور IRIS یک آسانسور بدون موتورخانه و استاندارد برای ساختمان های کوتاه تا متوسط است . نام این مدل از خدای رنگین کمان مصر باستان بر گرفته شده است.

Solon
SOLON مدل آسانسور بدون موتور خانه و با موتور گیرلس (PM) است .

MUSE
Muse , یکی از مدل های کمپانی سیگما می باشد که از سیستم آسانسور بدون موتور خانه Gen2 شرکت Otis الگو گرفته است .
برخلاف SOLON , در این مدل از آسانسوراز تسمه فولادی پلی اورتان تخت که ۲۰ درصد سبک تر از طناب معمولی فولادی است استفاده میشود . همچنین این دستگاه مجهز به سیستم PULSE بوده که دستگاه ناظر بر وضعیت تسمه می باشد ودر صورت سایش یا پارگی در تسمه هشدار میدهد .

DI(Distributed Inverter) Elevator
آسانسور DI اساسا برای ساختمان هایی با ارتفاع متوسط رو به بالا بکار برده می شود و برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ به بازار آمریکا معرفی و عرضه شد .

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

امتیازی داده نشده. اولین نفر باشید که امتیاز می دهید

مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر در برندها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید

اولین آسانسور خورشیدی جهان

۳.۵ (۲) شرکت یونان…