خانه برندها معرفی شرکت SIGMA تولید کننده آسانسور

معرفی شرکت SIGMA تولید کننده آسانسور

img empty - معرفی شرکت SIGMA تولید کننده آسانسور

کمپانی تولید کننده دستگاه آسانسور سیگما در کشور کره جنوبی فعالیت می کند . این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت آسانسوری Otis OEK کشور کره بوده و به همین دلیل گاهی تحت برند LG-OTIS و LG-OTIS Elevator Company در کره نیز شناخته می شود .
آسانسور سیگما در سال 2001 , بعد از انعقاد قرارداد همکاری مشترک در سال 1999 بین شرکت های Otis و LG Electronics (که در آن زمان LG-OTIS نامیده می شد )، تاسیس شد . در همان زمان کارخانه تولید محصولات شرکت سیگما و برج آزمایشی آسانسور, که قبلا توسط GoldStar ( تا سال 1994 ) و LG (از سال 1994 ) مورد استفاده قرار می گرفت ، به شهر Changwon کره جنوبی منتقل شد . تا سال 2006 کمپانی سیگما تعداد 53,715 دستگاه را به بیش از 75 کشور جهان صادر کرد و در سال 2009 نشان عالی KOTRA را از آن خود کرد .

برخی از محصولات این شرکت شامل :

IRIS
آسانسور IRIS یک آسانسور بدون موتورخانه و استاندارد برای ساختمان های کوتاه تا متوسط است . نام این مدل از خدای رنگین کمان مصر باستان بر گرفته شده است.

Solon
SOLON مدل آسانسور بدون موتور خانه و با موتور گیرلس (PM) است .

MUSE
Muse , یکی از مدل های کمپانی سیگما می باشد که از سیستم آسانسور بدون موتور خانه Gen2 شرکت Otis الگو گرفته است .
برخلاف SOLON , در این مدل از آسانسوراز تسمه فولادی پلی اورتان تخت که 20 درصد سبک تر از طناب معمولی فولادی است استفاده میشود . همچنین این دستگاه مجهز به سیستم PULSE بوده که دستگاه ناظر بر وضعیت تسمه می باشد ودر صورت سایش یا پارگی در تسمه هشدار میدهد .

DI(Distributed Inverter) Elevator
آسانسور DI اساسا برای ساختمان هایی با ارتفاع متوسط رو به بالا بکار برده می شود و برای اولین بار در سال 1998 به بازار آمریکا معرفی و عرضه شد .

آیا این مطلب مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5.

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *