خانه مقالات عمومی از کارکنان ممتاز خود نهایت استفاده را ببرید

از کارکنان ممتاز خود نهایت استفاده را ببرید

۰
از کارکنان ممتاز خود نهایت استفاده را ببرید -
۰
(۰)

باید مدیر بسیار خوش شانسی باشی که از وجود این کارکنان ممتاز در سازمان خود بهره مند شوید. اما اغلب مدیران ایرانی از کارکنان ممتاز می ترسند و هر اقدامی می کنند که این کارکنان سازمان را ترک کنند.
اما مدیرانی که به حفظ و نگهداشت این کارکنان علاقمندند توصیه میکنم نکات زیر را رعایت کنند تا بتوانند از توانایی ها و استعدادهای آنها نهایت استفاده را ببرند.
آنها را به توانایی ها و مهارت هایتان ترغیب کنید:
کارکنان ممتاز خود را به چالش بکشید و در شرایط سخت قرار دهید. نقاط قوت و ضعف آنها را شناسایی و بر همین اساس وظایف مشخصی را برای آنها طراحی کنید تا با تکیه بر آموخته های خود نقاط ضعف را برطرف کنند.
فرصت درخشش را در اختیار آنها قرار دهید:
کارکنان ممتاز خود را پنهان نکنید و آنها را در معرض دید عموم قرار دهید. بگذارید دیگران با توانایی ها و دستاورد های آنها آشنا شوند. چنانچه این افراد بتوانند چهره خوب و موفقی از خود نشان دهند، تصویر سازمان نیز بهبود خواهد یافت.( قابل توجه مدیران ایرانی)
فرصت لازم برای پیشرفت را در اختیار آنان قرار دهید:
کارکنان ممتاز برای پیشرفت نیازمند امکانات و فرصت های ویژه ای هستند. تمام آنچه برای پیشرفت آنها لازم است را در اختیارشان قرار دهید و مانع آنها نشوید. منافع آنها به سازمان بر میگردد یک مدیر توانمند از رشد کارکنانش نمیترسد.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

امتیازی داده نشده. اولین نفر باشید که امتیاز می دهید

مطالب مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر در عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید

اولین آسانسور خورشیدی جهان

۳.۵ (۲) شرکت یونان…