خانه اخبار و مطالب روز ضرورت هم‌گرايي شرکت‌های نصب آسانسور استان يزد

ضرورت هم‌گرايي شرکت‌های نصب آسانسور استان يزد

img empty - ضرورت هم‌گرايي شرکت‌های نصب آسانسور استان يزد

مدیر کل اداره استاندارد استان یزد خواستار هم‌گرايي شرکت‌های نصب و راه‌اندازی آسانسور در استان شد.
به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمد حسین ماجدی اردکانی» در نشست مشترک پایان سال کارشناسان استاندارد و متخصصین 27 شرکت‌ نصب و راه‌اندازی آسانسور استان، گفت: برای تحقق پویایی و گسترش هر چه بیشتر فعالیت‌های این صنعت، شایسته است تا هرچه زودتر مجموعه شرکت‌های نصب و راه‌اندازی آسانسور استان یزد، همگرا شوند .
وي افزود: شرکت‌های نصب و راه‌اندازی آسانسور می‌توانند با همگرا شدن، نسبت به راه اندازی مرکز مشترک تهیه و توزیع وسایل و قطعات آسانسور اقدام و از ورود و پخش موارد غیراستاندارد به این صنعت جلو‌گیری كنند.
ماجدي اردكاني ادامه داد:انسجام هر چه بیشتر شرکت‌های موصوف سبب می‌شود كه متخصصین این رشته با آرامش خاطر بیشتری به مردم انجام وظیفه كنند، ضمن این که اقبال متقاضیان آسانسور به سمت خرید این خدمت با فراگیر شدن این رویه، افزایش یافته و در نهایت شاهد رونق بسیار خوبی در این شاخه از صنعت خواهیم بود و نگرانی‌های موجود نیز برطرف خواهد شد .
وي تصریح کرد: دانش حقوقی مصرف‌کنندگان و شرکت‌های نصب و راه اندازی آسانسور باید افزایش یافته تا به خوبی طرفین از حقوق قانونی خود نسبت به موضوع قرداد باخبر باشند.
این مقام مسئول در پایان ابراز امیدواري كرد كه با افزایش سطح کیفی نصب آسانسورها، ضمن ارتقاء امنیت، هزینه‌های مالی و زمانی کمتری به مالکان تحمیل شود و روز به روز شاهد گسترش هرچه بهتر و بیشتر این صنعت و فرهنگ استفاده از آن در استان باشیم .
در همين رابطه بايد يادآور شد كه داخل کابین آسانسورهای شناسنامه دار و مجاز، شناسه 10 رقمی نصب شده است که استفاده‌کنندگان می‌توانند با ارسال کد مذکور به شماره 10001517 سامانه پیام کوتاه از وضعیت آسانسور مورد استفاده اطلاع حاصل كنند.

آیا این مطلب مفید بود؟

میانگین امتیازات / 5.

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.